J. Korwin-Mikke oglądał walki „Łamatorów” w Rybniku

0

Raciborscy "Łamatorzy" pojechali na występy do Rybnika. Ich pojedynkom przyglądała się 400 osób, wśród których znaleźli się m. in. włodarze Rybnika, dżudoczka B. Maksymow oraz… Janusz Korwin-Mikke. 20 kwietnia trzech reprezentantów Raciborskiego Klubu Brazylijskiego Ji-jitsu Łamator zaprezentowało się na Gali sportów walki "Ju Jitsu Fight Night Rybnik 2013". Impreza została zorganizowana dla uczczenia pięcioletniej działalności Rybnickiego Klubu Ju-Jitsu Sportowego. Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Boguszowicach zgromadziła w tym dniu około 400 widzów. Na widowni zasiedli między innymi włodarze Miasta Rybnik, sponsorzy, wybitna polska dżudoczka Beata Maksymow oraz polityk Janusz Korwin-Mikke.

- reklama -


Raciborscy zawodnicy zmierzyli się w trzech formułach walki. Filip M. walczył w formule MMA i pokonał przez dźwignię na łokieć reprezentanta gospodarzy Daniela Jonderko. Damian Kłosek z Raciborza pokonał przez duszenie zawodnika z klubu Rio Grappling Damiana Hodorowicza – walka ta odbyła się na zasadach BJJ.

Sensacją zakończyła się walka toczona na zasadach submission wrestling, gdzie faworyt tego pojedynku Kamil Tarnawski prowadzący 9:0 uległ przez dźwignię na łokieć zawodnikowi z klubu Rio Grappling Bartoszowi Kulczyckiemu. Już w najbliższą niedzielę – 28.04 – Kamil i Damian wystartują na Mistrzostwach Europy ADCC w Krakowie, które są jednocześnie kwalifikacjami do tegorocznych finałów w Chinach.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

Młodzi "Łamatorzy" zdobyli Katowice!

Wielkie perspektywy otwierają się przed raciborskim klubem "Łamator". Młodzi zawodnicy klubu z każdych zawodów przywożą worek medali. Sukces młodzików klubu "Łamator" w Katowicach – zdjęcia.

Łamator Drużynowym Mistrzem Polski

Odbywające się w sobotę zawody były bardzo udane dla zawodników Klubu Brazylijskiego Ju-jitsu „Łamator” . Na katowickich zawodach wywalczyli oni tytuł „Drużynowego Mistrza Polski Młodzieżowców Ju-jitsu Ne-waza”.

Mistrz ze Szczecina ćwiczył z łamatorami

W sobotę i niedzielę miłośnicy brazylijskiego jiu-jitsu mieli prawdziwą "ucztę". Do klubu Łamator przyjechał ze Szczecina Mariusz Linke. Jest on ikoną polskiego BJJ i jako pierwszy w Polsce otrzymał czarny pas w tym sporcie walki.

——————————————————————————————————————–

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here