
To będzie prawdziwy pływacki maraton, na który zjedzie się ponad 500 zawodników. W rywalizacji wezmą również udział uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu. GP Pucharu Polski w Oświęcimiu – szczegóły.
W najbliższy weekend (27-28.04) reprezentacja pływaków Raciborskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego weźmie udział w kolejnej edycji zawodów o Grand Prix Pucharu Polski, które w sobotę i niedzielę rozgrywane będą na basenie 50-metrowym w Oświęcimiu.
Grzegorz Frankowski (ZSOMS), publ. /żet/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:
Mistrzostwa Polski Szkół w pływaniu na basenie ZSOMS
Podczas uroczystego otwarcia zawodów miała miejsce również Inauguracja Wojewódzkich Dni Olimpijczyka. Aleksandra Tomala odczytała apel olimpijski i zapaliła symboliczny znicz. Zdjęcia – Mistrzostwa Polski Szkół w Pływaniu.
Triathlonista T. Brembor wystartuje w Mistrzostwach Europy
Uczeń raciborskiej SMS uzyskał prawo startu w Mistrzostwach Europy juniorów w triathlonie. W rywalizacji krajowej w Spale zajął drugie miejsce. T. Brembor wystartuje w ME juniorów w triatholnie – szczegóły.
Talenty uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego [WIDEO]
Był śpiew, taniec, gra na instrumentach, a nawet pokaz speed stacks. W Szkole Mistrzostwa Sportowego odbył się pokaz talentów (zdjęcia). Uczniowie tej szkoły wiosnę witają w ten sposób już od czterech lat.
——————————————————————————————————————–
Podziel się informacją lub napisz własny artykuł na forum.
Dodaj Temat na:
forum.raciborz.com.pl
———————————————————————————————————————




![Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci” [ZDJĘCIA] Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-biblioteka-raciborz.jpg)

![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)
![Trwa modernizacja minizoo w Arboretum Bramy Morawskiej [ZDJĘCIA] Trwa modernizacja minizoo w Arboretum Bramy Morawskiej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/minizoo-raciborz-arboretum-1.jpg)




![Seniorzy w centrum uwagi. Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] BIBLIOTEKA NIE oGRANICzA Karwina](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/BIBLIOTEKA-NIE-oGRANICzA-Karwina.jpg)





![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)







