
We wtorek ostatniego dnia kwietnia dzieci z grupy trzy i czterolatków oraz grupy specjalnej odwiedziły bibliotekę na Ostrogu.
W progach biblioteki przedszkolaków przywitały księżniczki i książę. Gospodarze zaprosili dzieci do bajkowej krainy zamieszkałej przez księżniczki. Dzieci wysłuchały bajki o wesołych przygodach małej księżniczki, przy dziecięcych piosenkach kolorowały postaci księżniczek i dzielnych rycerzy. Na zakończenie maluchy w podziękowaniu za zorganizowanie spotkania zaśpiewały piosenkę.
Opr. A. Wawoczny




![Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/krzysztof-piersa.jpg)












![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie [ZDJĘCIA] Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/12/przedszkole-nr-24.jpg)

