Kolejne utrudnienia w ruchu. Remont Stalowej i Szczęśliwej

4

Kierowcy, przejeżdżający przez Racibórz powinni szerokim łukiem omijać ulicę Warszawską i Wileńską. Od kilku tygodni trwa tam remont. Już od 3 czerwca możemy mieć także problemy z przejazdem przez ulicę Stalową i Szczęśliwą.

3 czerwca rozpocznie się remont ulic Stalowej i Szczęśliwej w Raciborzu. Remont ulicy Stalowej realizowany będzie na odcinku od ulicy Łąkowej do posesji nr 10. Przewidywany termin zakończenia robót został ustalony na dzień 31 lipca. Remont ulicy Szczęśliwej realizowany będzie natomiast na odcinku od ulicy Żeromskiego do ulicy Wczasowej. Przewidywany termin zakończenia robót to 28 czerwca.

- reklama -

Wykonawcą robót będzie Konsorcjum Firm Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Raciborzu oraz Zakład Brukarski Remigiusz Trawiński. Oba zadania będą realizowane przy utrzymaniu przejezdności drów. W czasie pracy wykonawca zapewni mieszkańcom bezpieczne dojścia do posesji. O czasowych utrudnieniach firmy i mieszkańcy będą informowani indywidualnie.

 

Paulina Krupińska

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. asfalt beda klasc na koncu, rozebrac stara nawierzchnie, przygotowac wszystko pod polozenie nowej – to troche potrwa i mozna by to bylo juz robic, a tak beda konczyc po terminie w mrozie i dopiero asfalt wytrzyma

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here