Jest już teledysk promujący najnowszą płytę Love Story

Effatha to tytuł najnowszej płyty raciborskiego zespołu Love Story. Premiera albumu będzie miała miejsce w klubie Hybrydy w Warszawie. Na razie możemy obejrzeć pierwszy teledysk promujący płytę.

Album "Effatha" to 11 barwnych kompozycji, z których każda poświęcona jest innej kobiecie. Każda piosenka ma swój tytuł-imię oraz nowoczesny, charakterystyczny klimat. Producentem płyty jest Leszek Łuszcz. Autorem wszystkich tekstów i muzyki jest frontmenka grupy, Magdalena Frączek.

- reklama -

Premiera albumu będzie miała miejsce 16 czerwca w klubie Hybrydy w Warszawie. Bilety na koncert można kupić za pośrednictwem wydawnictwa Scriba z siedzibą w Raciborzu oraz za pomocą stron internetowych Eventim, Palladium oraz Ticket Pro. Warto także wspomnieć że już we wtorek, 4 czerwca Magda Frączek będzie gościem programu "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP2.

Na kanale YouTube zespołu Love Story pojawił się także pierwszy teledysk promujący płytę "Effatha". Teledysk powstał z domowych nagrań wideo z udziałem wokalistki oraz jej mamy.

 

 

Paulina Krupińska

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here