Jaś i Małgosia

27 maja dwie najstarsze grupy z naszego przedszkola były na przedstawieniu pt.: „Jaś i Małgosia”. Przedstawienie odbyło się w Raciborskim Centrum Kultury i było wystawione przez Teatr Współczesny z Krakowa.27 maja dwie najstarsze grupy z naszego przedszkola były na przedstawieniu pt.: „Jaś i Małgosia”. Przedstawienie odbyło się w Raciborskim Centrum Kultury i było wystawione przez Teatr Współczesny z Krakowa.

Teatr Współczesny w Krakowie to teatr prywatny, którego założycielem jest Bartosz Jarzymowski, aktor, reżyser, dyrektor Teatru.

- reklama -

Teatr skupia wokół siebie aktorów, twórców i artystów krakowskich, którzy w swoim działaniu kierują się ideą nowatorskich rozwiązań scenicznych, przełamując tradycyjne wyobrażenia o sztuce. Współpracuje z młodymi absolwentami szkół teatralnych, a także przy poszczególnych projektach z aktorami znanymi z teatru, filmu i telewizji.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here