Jak uchronić się przed czerniakiem skóry?

Latem, w związku z nadmierną ekspozycją skóry na działanie promieni społecznych, jesteśmy szczególnie narażeni na nowotwory skóry. W Strzesze będzie można dowiedzieć się, jak można bronić się przed niebezpiecznym czerniakiem.

Dla mieszkańców Raciborza odbędzie się ogólnodostępna konferencja organizowana przez raciborskie Koło Polskiego Komitetu Zwalczania Raka w ramach projektu współfinansowanego przez Gminę Racibórz pn. Profilaktyka chorób nowotworowych „Zdążyć przez rakiem” oraz akcji „Mam haka na raka”. Konferencja pt: „Jak uchronić się przed czerniakiem skóry ”, dostarczy niezbędnej wiedzy na temat najbardziej złośliwego nowotworu skóry. Jest szczególnie ważne w okresie letnim w związku z nadmierną ekspozycją na słońce.

- reklama -

Konferencja odbędzie się 20 czerwca 2013r.  w godzinach 13.30-14.30 w sali Domu Kultury „Strzecha” przy ul. Księdza Londzina 28 w Raciborzu. Wykład wygłosi znana w raciborskim środowisku specjalistka w dziedzinie dermatologii- Pani Renata Skaźnik-Hanslik. Wstęp wolny.

 

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here