Świetna zabawa na festynie rodzinnym w „trzynastce”

Festyn rodzinny dla w SP 13 okazał się strzałem w dziesiątkę. Pysznie zaopatrzony bufet, występy utalentowanych uczniów, gry i zabawy cieszyły się wielkim wzięciem gości. Festyn rodzinny w SP 13 w Raciborzu – zdjęcia>>>


Szkoła Podstawowa nr 13 w Raciborzu – festyn rodzinny – zdjęcia>>>


Szkoła Podstawowa nr 13 w Raciborzu – festyn rodzinny – zdjęcia>>>

- reklama -

21 czerwca SP 13 w Raciborzu zorganizowała piknik rodzinny dla dzieci i ich rodziców. Na gości czekało mnóstwo atrakcji: przygotowane przez utalentowanych uczniów pokazy, przepysznie zaopatrzony bufet, gry i zabawy, pokazy zapaśnicze… Specjalną niespodziankę dla dzieci przygotowali raciborscy strażacy.

/Wojciech Żołneczko/

——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Spóźniony Dzień Dziecka w Zespole Szkół Specjalnych

Ze względu na pogodę Dzień Dziecka w ZSZ, zaplanowany na właściwy termin, odbył się dopiero 21 czerwca. Imprezę zorganizowało Towarzystwo Pomocy Dzieciom Upośledzonym >>> festyn w ZSZ FOTO

Upał nie zraził gimnazjalistów do sportowej rywalizacji

Na obiektach sportowych Gimnazjum nr 2 na Ostrogu odbyła się Gimnazjada 2013. Mimo iście afrykańskiej temperatury młodzi sportowcy rywalizowali w takich konkurencjach jak unihokej, plażowy futbol czy ringo.

H. Dengel: trochę luzu na lekcji trzeba zrobić

Co nauczyciel może powiedzieć na lekcji, a czego mówić nie powinien? Artykuł o publikowanych w internecie "powiedzonkach" nauczycieli odbił się szerokim echem w środowisku. Jak na sprawę zapatruje się dyrektor II LO?
——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here