Dni Raciborza 2013: taniec orientalny na rynku!

Jedną z atrakcji Dni Raciborza 2013 był występ tancerek brzucha z Raciborskiego Centrum Kultury, które w każdy czwartek trenują pod okiem doświadczonej Tahiry. Dni Raciborza 2013 – taniec orientalny – zdjęcia>>>

 

- reklama -

 

 

 

 

 

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

Jak co roku z Raciborza wyruszyły Pływadła (zdjęcia). W ciągu dwóch najbliższych dni uczestnicy spływu, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Odra rzeką integracji Europejskiej", pokonają 42 km.

Podobnie jak w latach poprzednich Dniom Raciborza towarzyszy Jarmark św. Marcelego. Na stoiskach wystawienniczych można znaleźć wszystko – pieczywo, zabawki, biżuterię, obrazy. Zdjęcia – Jarmark św. Marcelego.

Policjanci z raciborskiej komendy przeprowadzili na Rynku akcję (zdjęcia), której celem była edukacja w zakresie przeciwdziałania zjawiskom patologii społecznej, a także promocja innowacyjnych działań profilaktycznych.

W ramach Dni Raciborza na terenie miasta rozegrana została gra miejska "Szalone lata '70". Wiadomo już, kto poradził sobie z wszystkimi zadaniami i jako pierwszy pojawił się na linii mety (zobacz zdjęcia).

Na Rynku rozpoczęły się tegoroczne Dni Raciborza. Jako pierwszy przed publicznością zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca "Strzecha" im. Joli Rymszy (zdjęcia), który działa przy Raciborskim Centrum Kultury. 

Uczestnicy Dni Raciborza w sobotni wieczór wysłuchali koncertu Grupy Bez Nazwy i zespołu Perspektywa, a także Orkiestry Rozrywkowej Plania wraz z Agnieszką Porwoł. Zobacz zdjęcia z koncertów.
 

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

3 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here