O współpracy gospodarczej z Czechami w siedzibie RIG

0

Raciborska Izba Gospodarcza zaprasza na otwarte spotkanie informacyjne dot. projektu "Biznes bez granic czyli wymiana informacji i wspólne poszukiwanie szans rozwoju pogranicza PL-CZ" – szczegóły>>>

Rozpoczyna się realizowany przez Raciborską Izbę Gospodarczą projekt "Biznes bez granic czyli wymiana informacji i wspólne poszukiwanie szans rozwoju pogranicza PL-CZ". Izba zaprasza wszystkich zainteresowanych przebieg i efektami projektu na otwarte spotkanie 24 lipca 2013 roku.

- reklama -


Biznes bez granic czyli wymiana informacji i wspólne poszukiwanie szans rozwoju pogranicza PL-CZ – szczegóły>>>

Projekt przewiduje m. in. wykonanie opracowań dziennikarsko – eksperckich, które będą adresowane do przedsiębiorców i mieszkańców powiatu opawskiego oraz zostaną opublikowane w regionalnej gazecie, do której dostęp będą mieli mieszkańcy wszystkich gmin powiatu. W ramach projektu powstanie również film informacyjno – promocyjny prezentujący potencjał gospodarczy i inwestycyjny Miasta Racibórz oraz Powiatu Raciborskiego.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa "Przekraczamy Granice".

/Wojciech Żołneczko/


——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

Raciborszczyzna ciągle w dole pod względem liczby milionerów

W porównaniu z rokiem ubiegłym, w powiecie raciborskim wzrosła liczba podatników deklarujących dochód powyżej mlm zł. Jest ich obecnie 24. To jeden z najniższych wyników w całym województwie.

W przededniu "rewolucji śmieciowej". Co powinniśmy wiedzieć?

Już od 1 lipca, a więc za cztery dni, wchodzą w życie nowe przepisy odnośnie odbioru odpadów komunalnych. Czy Racibórz jest dobrze przygotowany, czy też zamieni się w zaśmiecony Neapol. Zobacz, czego można się spodziewać.

W Babicach powstanie pierwsza w regionie farma słoneczna

Gmina Nędza od długiego czasu bezskutecznie próbuje sprzedać działkę o powierzchni 1,5 ha w Babicach. Pojawił się nowy pomysł na to, jak można ją wykorzystać. Prawdopodobnie stanie tam farma fotowoltaiczna.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here