Pustki w Oborze. Tylko Kamil przywitał wakacje na basenie

Kąpielisko Obora świeci pustkami. Tylko mieszkający w pobliżu Kamil postanowił przywitać wakacje właśnie na basenie. Chłopiec przyznaje, że właśnie w tym miejscu zamierza spędzić większą część swoich wakacji.

Pomimo ładnej pogody do południa 29 czerwca na basenie Obora pojawił się tylko jeden gość – mieszkający w pobliżu Kamil. Chłopiec dziwi się, że na basenie jest tak mało osób. – Może nie wiedzieli, że już otwarte? – przypuszcza i dodaje, że z amatorzy pływania z pewnością pojawią się prędzej czy później.

- reklama -

Kamil uwielbia pływać, szczególnie na basenie w Oborze. – Woda jest czysta. Pływa się tu bardzo przyjemnie – mówi chłopiec, który pierwszy dzień wakacji postanowił powitać właśnie na basenie w Oborze, gdzie spędzi niemalże cały dzień. – Pójdę dopiero jak dzwon w kościele będzie bił na piątą – mówi.

Basen w Oborze otwarty jest od 29 czerwca. Szczegóły dotyczące godzin otwarcia i cen w artykule: Basen Obora otwarty już 29 czerwca! Szczegółowy cennik>>>

 
/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Basen Obora otwarty już 29 czerwca! Szczegółowy cennik>>>

OSiR informuje, że już od 29 czerwca spragnieni ochłody raciborzanie będą mogli cieszyć się z Basenu "Obora" przy Markowickiej. Basen "Obora" Racibórz – cennik>>>

Upały dają się we znaki, a basen zamknięty…

Po intensywnych opadach deszczu przyszedł czas na upały, które wielu raciborzanom dają się mocno we znaki. Aż prosi się o miejsce, w którym można byłoby się ochłodzić… Tymczasem miejski basen przy Oborze wciąż pozostaje zamknięty.

Międzynarodowy turniej schlagballa w Cyprzanowie

LKS Cyprzanów po raz kolejny zorganizował turniej w palanta. W zmaganiach w tej ciekawej dyscyplinie wzięli udział zawodnicy z Polski, Niemiec i… Rumunii. Międzynarodowy Turniej Palanta – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

11 KOMENTARZE

  1. Problem z Raciborzanami jest taki, że choćby mieli tu największy w europie aquapark to i tak jeździliby do Gorzyc i Kravarza. Największa galeria – i tak wybraliby Rybnik… Pozdrawiam serdecznie niekorzystających z dobrodziejestw miasta, które kocham.

  2. Tyle było krzyku o to, zeby basen wcześniej otwierać, a teraz widać, jakim zainteresowaniem się on cieszy. Może wypłaty ratowników powinny być pokrywane z kieszeni Wacławczyka i Gawliczka?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here