List do redakcji: jak firma REMEDIUM „informuje” klientów

0

– Nikt w rozmowach telefonicznych nie uprzedził mnie o sposobie i czasie realizacji tego zaproszenia – pisze oburzony na niesolidne informowanie przez firmę Remedium o bezpłatnych badaniach na terenie Raciborza.

Kilka dni temu miły głos kobiecy zapraszał telefonicznie niektórych Raciborzan na bezpłatne badania stanu zdrowia, które miały się odbyć 2 lipca w budynku Gimnazjum nr 1 przy ul. Kasprowicza. Zainteresowanym wyznaczono dokładną godzinę badania – 9:00, o czym przypominał jeszcze jeden telefon, dzień przed badaniami.

– Byłem zdumiony, gdy wszedłem do budynku szkoły. Jedna z sal lekcyjnych była wypełniona starszymi ludźmi. Okna sali były zaciemnione, a a na środku stał rzutnik. Przy wejściu dowiedziałem się, że to spotkanie potrwa ok. 1,5 godziny – pisze w liście do redakcji zainteresowany sprawą Czytelnik, który była przekonany o tym, że badanie zostanie przeprowadzone o umówionej porze. – Nikt w rozmowach telefonicznych nie uprzedził mnie o sposobie i czasie realizacji tego zaproszenia. Dlatego zrezygnowałem z tej bezpłatnej usługi – dodaje.

- reklama -

Okazało się, że organizatorem spotkania była firma REMEDIUM ze Śremu. Firma zajmuje się między innymi sprzedażą sprzętu medycznego i odzieży, również za pośrednictwem internetu. Próba kontaktu telefonicznego z firmą nie doszła do skutku. – Oburzające jak błędnie i niesolidnie informowano zapraszanych na spotkanie – przestrzega przed działaniami firmy ze Śremu Czytelnik.

/MAK/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

List do redakcji: Galeria full wypas a nawyki bazarowe

– Piękny słoneczny dzień, w sam raz na spacer i zwyczajem kobiecym na zakupy. Wszystko byłoby o’ key, gdyby nie …. no właśnie – Raciborzanka zwraca uwagę na zatarasowany wieszakami chodnik przy ul. Opawskiej.

List do redakcji: usługi elektryczne reklamują się w RCI

– Prezydent M. Lenk nie chce, żeby prywaciarze wieszali plakaty na szybach RCI. Zniknęły zapowiedzi koncertów i wernisaży. Pojawiło się natomiast ogłoszenie Zakładu Usług Elektrycznych… – dziwi się Czytelnik.

Czytelnicy alarmują: pupa to nie armata, nie zawsze trafia

Jeden z Czytelników portalu raciborz.com.pl przesłał do redakcji zdjęcie, zrobione w toalecie Urzędu Gminy Nędza. – Zobaczcie w jak ciekawy sposób urzędnicy zachęcają petentów do dbania o czystość – pisze Czytelnik.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here