XXI Memoriał: Lemon rezygnuje. Oddział Zamknięty na osłodę!

14

XXI Memoriał zbliża się wielkimi krokami, tymczasem udało nam się ustalić, że gwiazdą tegorocznej edycji imprezy nie będzie zespół Lemon! Grupa zrezygnowała z koncertu w Raciborzu – szczegóły>>> Gwiazdą tegorocznego XXI Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego miały być zespoły Lemon oraz Lady Pank. Tymczasem udało nam się ustalić, że pierwszy z zespołów zrezygnował z sierpniowego koncertu w Raciborzu. Stanisławowi Borowikowi, dyrektorowi Memoriału, udało się załatać wyrwę w programie imprezy jedną z legend polskiego rocka… 24 sierpnia na stadionie OSiR wystąpi Oddział Zamknięty.

Sprawa jest w toku, wkrótce opublikujemy komentarz dyrektora Memoriału oraz oświadczenie grupy Lemon. Wstępnie udało nam się dowiedzieć, że zespół zrezygnował z koncertu w Raciborzu, ponieważ wystąpi na imprezie telewizji Polsat (Sopot Top of the Top Festival). Umowa, jaką zespół zawarł z organizatorami XXI. Memoriału zawierała klauzulę o możliwości odstąpienia od występu w Raciborzu z ważnych dla grupy powodów, a taką są zobowiązania wobec Polsatu.

- reklama -

 

Patronat medialny:

 
/Wojciech Żołneczko/
fot(mini): facebook.com/OddzialZamkniety
——————————————————————————————————————– 
W oczekiwaniu na emocje XXI Memoriału polecamy również relacje z XX edycji imprezy:

Oficjalne otwarcie XX Memoriału

Stanisław Borowik, komendanci straży pożarnej Jerzy Strzygoński i Jan Pawnik, a także przedstawiciele władz miasta  dokonali uroczystego otwarcia imprezy nr 1 tych wakacji – XX Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i druha Malinowskiego.

Brak prądu przeszkodził w występie Sylwii Grzeszczak [WIDEO]

Drugi dzień XX Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego zakończył się występem Sylwii Grzeszczak (zdjęcia). Publiczność nie mogła narzekać na brak atrakcji, pod koniec koncertu zgasło światło. Zobacz wideo>>

Doda bawiła Racibórz [WIDEO]

Gwiazdą pierwszego dnia tegorocznego Memoriału była Doda [WIDEO] . Wokalistka ostatnio gościła w naszym mieście 6 lat temu. Tak jak ostatnio pokazała na co ją stać i ściągnęła na swój koncert tłumy (zdjęcia>>).

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

———————————————————————————————————————

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

14 KOMENTARZE

 1. fan

  nieoczekiwana i pozytywna zmiana biegu wydarzen 😉

 2. OZ

  Nie mam nic do Oddziału Zamkniętego – fajna kapela, ale prawda taka, że na koncerty przychodzi GŁÓWNIE młodzież… na LEMON może by przyszli, a na OZ? Wątpię… ale może akurat??????

 3. zespół dla emerytów i rencistów, szkoda czasu

 4. Hm, czy zespoł lemon odda zapłaci karę za wycofanie się z umowy?

 5. Agipo

  O czym Wy gadacie mam 45 lat i zespół Odział Zamknięty to jest najlepszy zespół w Memoriale, przecież to same hity rockowe.Gratuluję organizatorom wyboru.Oby tak dalej.

 6. anija

  Do lipy.
  Jesteś pusta jak lipa za dwoją głupotę można ściągnąć korę i okorować twój debilowany mózg.Jeżeli nie potrafisz akceptować artystów z największej półki ty debilu , który nie zna się na artystach z 1 ligi to zamknij mordę i nie dyskutój jak nie masz pojęcia.
  Pozdrawiam

 7. Agip

  anija ma rcję niech debile nie komentóją

 8. Oddział Geriatryczny to artyści z 1 ligi? No proszę ciebie… chyba hokeja z chodzikami. Co ci zbowidowcy mają takiego znanego w repertuarze?

 9. ihmo

  Szczerze mówiąc, zamiana w rodzaju „zamienił stryjek siekierkę na kijek”………..

 10. O jej, o jej , jaka wielka strata dla Raciborza. A może by tak całkiem zrezygnować zaś te ogromne honoraria przeznaczyć na dożywianie dzieci z biednych rodzin. Na pewno by się z tego śp. strażacy ucieszyli
  Nie dość , że to świętowanie tragedii tak wiele kosztuje to jeszcze grupka kilkuset roszczeniowych osób, często patologicznych albo młodzieży niepracującej potem na portalach wymyśla, krytykuje. Niech sobie kupią biulety na te koncerty i zrobić je dla tzw. fanów w sali RCK, a nie z naszych podatków.Protestuję i domagam się ujawnienia kosztów.Dzisiaj już nas nie stać na takie świętowanie. Idzie bieda. Zobaczcie ceny w sklepach i.t.p.Ludzie zacznijcie myśleć- co jest bardziej potrzebne do życia: chleb czy igrzyska?

 11. Masz rację. Tu nikt nie myśli tylko się przepuszcza pieniądze podatników.
  Nawet gdy pochodzą ze sponsoringu to któś je musiał wypracować i powinne bbyć pożytecznie, na miarę czasów wykorzystane. Ci przyszli uczestnicy koncertów już zwymyślają i wybrzydzają. Więc koniec z tymi Memoriałami. Komu one przynoszą chwałę? Panu Borowikowi.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here