Czwarty raz na Balkan Folk Fest

0

Od 28 czerwca do 10 lipca Mażoretki Tęcza I i Zespół Folklorystyczny Raciborzanie II ze Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej Źródło brali udział w Międzynarodowym Festiwalu BALKAN FOLK FEST w Bułgarii.

 

- reklama -

 

 

W trakcie podróży autokarem dzieci miały cały dzień przerwy na plażowanie nad zalewem Ada Ciganlija w Serbii. Po dotarciu na miejsce obie grupy zamieszkały w hotelu Neva w miejscowości Kiten koło Primorska. Prócz koncertów festiwalowych całe dnie tancerze i muzycy spędzali w hotelowym basenie, na pobliskiej plaży Atliman i w krystalicznie czystym i przyjemnie cieplutki morzu. Wieczory wypełnione były spotkaniami integracyjnymi z innymi zespołami , dyskotekami, gra w siatkówkę lub piłkę nożną na przyhotelowym boisku. Był też czas na zwiedzenie zabytkowego miasta Sozopol.

W drodze powrotnej cały dzień zespoły bawiły się w parku wodnym Baile Felix koło miejscowości Oradea w Rumunii. Bardzo rzadko zespoły „ Źródła” wracają dwa razy w to samo miejsce, tymczasem w Bułgarii były już czwarty raz i  chcą tam pojechać także za rok. Wszystko za sprawą lokalizacji Festiwalu nad samym morzem.

 

publ. /ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here