Simsaladin! Gigantyczne bańki mydlane na Zamku Piastowskim

0

W ramach spotkania z teatrem na Zamku Piastowskim w Raciborzu, dzieci i młodzież poznały sekretne zaklęcie na tworzenie ogromnych baniek mydlanych, nauczyły się tańca średniowiecznego, wyrobu lalek itd. Zamek Piastowski otworzył swe podwoje dla dzieci uczestniczących w akcji "Lato w mieście 2013". W ramach spotkania z teatrem dzieci obejrzały przedstawienie o Panu Twardowskim i jego perypetiach z nieczystymi siłami, wzięły udział w kursie tańca średniowiecznego, wspólnie z bańkowymi magami wyczarowały ogromne bańki, nauczyły się jak zrobić o "ożywić" lalkę teatralną itd.

- reklama -

Organizatorami akcji "Lato w mieście 2013" są Spółdzielnia Mieszkaniowa "NOWOCZESNA" oraz Stowarzyszenie Społeczności Osiedlowej "AURA" w Raciborzu. W sfinansowanym przez Miasto Racibórz projekcie uczestniczą dzieci i młodzież z Raciborza.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Lato 2013 w Nędzy: dzieciom zagwarantowano moc atrakcji

Zajęcia warsztatowe z tańca, różnych form malarstwa, a do tego wycieczki. Organizowana przez Gminne Centrum Kultury w Nędzy akcja Lato 2013 trwa w najlepsze. Zobacz jak do tej pory dzieci z Nędzy spędziły wakacje>>>

Azjatyckie lato z Biblioteką: wycieczka do opolskiego ZOO

Przemierzali już stepy Mongolii, tajemniczy Iran i Irak, zdobyli górę Ararat a wczoraj stanęli oko w oko z dziką zwierzyną – uczestnicy „Azjatyckiego Lata z biblioteką” odwiedzili opolski Ogród Zoologiczny [FOTO].

Ile tygodniowo mają pracować nauczyciele w Raciborzu?

Starostwo zbiera opinie, ile ma wynosić tygodniowy obowiązkowy wymiar godzin zajęć nauczycieli, pedagogów, psychologów, etc. zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych podległych powiatowi.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–
Reklama:
Dentysta, stomatolog, Racibórz, Grzegorz Rudziński
www.dentysta-rudzinski.pl

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here