RTP Unia lepsza w sparingu od FC Katowice

  Na zakończenie obozu sportowego w Szymocicach unitki zagrały na Zamkowej z FC Katowice. Przez cały mecz inicjatywa należała do naszych zawodniczek. Przyjezdne ograniczały się do kurczowej obrony i nielicznych kontr.

  Wynik 3 – 0 jest najmniejszym wymiarem kary dla piłkarek Katowic. Nasze zawodniczki zagrały dobry mecz. Zastrzeżenia można mieć jedynie do skuteczności w drugiej odsłonie. Gdyby była ona lepsza, to mecz zakończył by się wynikiem dwucyfrowym.

  - reklama -

  W dzisiejszym sparingu z różnych powodów nie zagrały: Żelazko, Wieczorek, Górnicka i Janeczek. W kolejnych dniach, aż do momentu wyjazdu na turniej kwalifikacyjny Ligi Mistrzów do Słowenii, zespół trenować będzie na własnych obiektach. W tym czasie odbędą się kolejne sprawdziany formy z Zagłębiem Lubin w środę (31.07) o godz.17.00 i Banikiem Ostrawa w sobotę (03.08) o godz.11.00.

  Mecz sparingowy

  20 lipca 2013 (sobota) godz. 11.00, Racibórz stadion OSiR ul. Zamkowa 4

  RTP Unia Racibórz – 1 FC Katowice 3 – 0 (3 – 0)

  1 – 0 Wiśniewska 19', 2 – 0 Chinasa 30', Chinasa 40'

  Grano 2 x 40 minut

  RTP Unia Racibórz: Wilk (Antończyk 41) – Konsek, Grzywińska, Leśnik – Chudzik, Mika, Kasperska, Kamczyk – Chinasa – Wiśniewska, Jaszek.

   

  źródło: rtpunia

   

  /ps/

   

   —————————————-

   

  patrz także:

   

  Mogła grać w Madrycie, wybrała Racibórz

  Chinasa Okoro Gloria, jedna z najlepszych zawodniczek RTP Unia Racibórz, dostała propozycję gry w czołowym zespole ligi hiszpańskiej Atletico Madryt. Nigeryjka z gwinejskim paszportem podpisała jednak nowy kontrakt z Unią.

   

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here