Marketów Biedronka będzie dwa razy więcej

3

Jerónimo Martins, właściciel sieci sklepów Biedronka, ma się coraz lepiej. Szwajcarska finansjera rekomenduje kupno akcji portugalskiego giganta. Przewiduje się, że w ciągu 10 lat udział Jerónimo na polskim rynku podwoi się. Wirtualny Nowy Przemysł informuje, że szwajcarski bank UBS podniósł rekomendację dla akcji Jerónimo Martins – w Polsce właściciela sieci marketów Biedronka – z "neutralnej" do "kupuj". Szwajcarzy przewidują, że grupa w ciągu najbliższych dziesięciu lat może podwoić swoje udziały na polskim rynku.

Zyski Jerónimo Martins miały osiągnąć w drugim kwartale br. 89 mln euro (wzrost o 5,4 proc.). Biedronka pozostaje perłą w koronie grupy i odpowiada za 66,6 proc. sprzedaży. Obecnie firma dysponuje w Polsce siecią prawie 2200 sklepów, a do 2015 roku zamierza otworzyć 800 kolejnych. Biedronki zatrudniają w Polsce ok. 40 tys. pracowników.

- reklama -

oprac. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Zbierają podpisy pod kościołami o zakaz handlu w niedzielę

100 tysięcy podpisów – tyle potrzeba by pokazać społeczeństwu i parlamentarzystom jak wielkie jest pragnienie rodzinnego świętowania niedzieli. W akcję zbierania włączyły się kościoły diecezji opolskiej, także raciborskie.

List do redakcji: Galeria full wypas a nawyki bazarowe

– Piękny słoneczny dzień, w sam raz na spacer i zwyczajem kobiecym na zakupy. Wszystko byłoby o’ key, gdyby nie …. no właśnie – Raciborzanka zwraca uwagę na zatarasowany wieszakami chodnik przy ul. Opawskiej.

Święto handlu w Chałupkach: tłumy na jarmarku

O randzie Jarmarku na Granicy w Chałupkach świadczy wzrastająca z roku na rok frekwencja. W tym roku ulice Chałupek do złudzenia przypominały zatłoczone Krupówki. Jarmark na Granicy w Chałupkach 2013 – zdjęcia.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. ::(

    Ale W Biedronce Nie Jest Już Najtaniej

  2. to i tak za malo gdy „REAL”ity show nastapi…
    i POrtugalskie „Biedrnki” zaczna wygryzac Hamerykanskie stonki „WAL- MARK…t” ?

  3. ok

    No i dobrze. Sa tanie i sprzedaja rzeczy dobrej jakości.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here