Military Festiwal – Ustroń 2013 [WIDEO]

Czwarta edycja Military Festiwal w Ustroniu ściągnęła do kurortu licznych fanów tematyki militarnej. Szczególnie widowiskowo zaprezentowały się musztry paradne wojskowych orkiestr dętych.

W dniach 27-28 lipca odbył się 4-ty Military Festiwal w Ustroniu. W programie imprezy znalazły się m. in. skoki spadochroniarzy z 6. Brygady Powietrznodesantowej z Krakowa, pokaz sprzętu 18. Batalionu Powietrznodesantowego z Bielska Białej. Szczególnie widowiskowo prezentowały się musztry paradne wojskowych orkiestr i ten punkt programu postanowiliśmy Państwu przedstawić.

- reklama -

Realizacja wideo: Andrzej Kaczmarek www.proartfilm.pl
publ. /żet/

——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Gehenna rodziny zaginionego Jarosława Drózda [WIDEO]

Zaginął Jarosław Drózd. Rodzina podejrzewa utonięcie. Matkę i brata zaginionego do rozpaczy doprowadza bierność policji, która ich zdaniem nie zrobiła niczego, aby odnaleźć zaginionego.

Władze Raciborza odwracają się do Odry plecami

Rząd Polski skupiając się na ochronie przeciwpowodziowej wypaczył unijną dyrektywą wodną. Konieczne są poprawki, które dają szansę na usprawnienie żeglowności na rzece Odrze a nawet budowę kanału Odra – Dunaj.

Wypadek motolotni w Rybniku – nie żyją dwie osoby

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w pobliżu lotniska rybnickiego aeroklubu. W wypadku motolotni zginęły dwie osoby – pilot i pasażer. Na miejscu zdarzenia trwają czynności z udziałem ekspertów z zakresu lotnictwa.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here