Racibórz w konkursie na najpiękniej ukwiecone miasto

„Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce” – taką nazwę nosi konkurs organizowany przez internetowy blog „Inspirowani Naturą”. Głosy na Racibórz można oddawać do 31 sierpnia b.r.

 

- reklama -

 

 

Racibórz bierze udział w plebiscycie na najpiękniej ukwiecone miasto. Tegoroczna edycja konkursu, organizowana przez internetowy blog „Inspirowani Naturą” odbywa się pod nazwą „Terra Flower Power -Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce”, a jej zadaniem jest nagrodzić działania na rzecz przemiany przestrzeni, dzięki której możemy cieszyć się kwiatami w miastach.

– Plebiscyt na najpiękniej ukwiecone miasto jest ukoronowaniem całego roku starań, które chcemy należycie wynagrodzić. W związku z powyższym, zarówno dla włodarzy zwycięskich miast jak i uczestników zgłaszających miejscowości do konkursu, przygotowaliśmy szereg cennych i atrakcyjnych nagród – informują pomysłodawcy konkursu.

„Inspirowani Natura” to pierwszy w Polsce internetowy blog dla miłośników zieleni miejskiej, architektury krajobrazu oraz małej architektury kształtującej współczesny, miejski design. To także miejsce dla pasjonatów inspirowanych światem przyrody.

 

/ps/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. A gdzie my niby mamy te pięknie ukwiecone place czy deptaki? Wszędzie szaro, a nawet drzewa są zaniedbywane przez prezydenta. Nie mamy się co równać z Rybnikiem czy Wodzisławiem.

  2. Zgadzam się z przedmówcą. Trudno doszukać się w Raciborzu ukwieconych miejsc – w przeciwnieństwie do naszych sąsiadów. Aż głupio ubiegać się o tytuł Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here