Najpierw marihuana, a potem za kółko. 22-latek zatrzymany

1

22-letni mieszkaniec Raciborza kierował fiatem punto będąc pod wpływem narkotyków. Policjanci przeprowadzili również kontrolę w domu zatrzymanego, gdzie ujawnili kolejne ilości narkotyków. Raciborscy policjanci zapobiegli tragedii – po otrzymaniu zgłoszenia od mieszkańca o "dziwnie zachowującym" się kierowcy fiata ruszyli na kontrolę. W czasie kontroli w samochodzie mężczyzny odnaleziono marihuanę o wadze 0,41 grama. Badanie testerem wykazało, że 22-letni mężczyzna, kierujący fiatem punto, prowadząc był pod wpływem narkotyków.

Mężczyzna został przewieziony na komendę celem dalszego wyjaśnienia. W trakcie dalszych czynności sprawdzono m. in. miejsce zamieszkania młodego raciborzanina, gdzie ujawniono kolejne dwa woreczki z marihuaną o wadze 1,3 grama. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na kilka lat. Do zatrzymania doszło 28 sierpnia na ul. Rogera w Raciborzu.

- reklama -

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Policjanci uratowali niedoszłą samobójczynię

Mieszkanka Rud próbowała popełnić samobójstwo. Kobieta zażyła znaczną ilość tabletek, po czym zadzwoniła na policję… Funkcjonariusze błyskawicznie ustalili miejsce zamieszkania kobiety i ruszyli jej na ratunek.

Pięć rannych osób po wypadku spowodowanym przez 18-latka

Wszyscy poszkodowani to mieszkańcy powiatu raciborskiego. Do wypadku doszło w Syryni. Pasażerowie oraz kierowcy z ciężkimi obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitali. Wymagany był także transport śmigłowcem pogotowia.

Raciborzanin po raz kolejny zatrzymany za sutenerstwo

Kryminalni z Wodzisławia zatrzymali 29-letniego raciborzanina. Mężczyzna podejrzany jest o ułatwianie uprawiania prostytucji oraz czerpanie korzyści majątkowych z nierządu. Nie jest to pierwsza jego tego typu wpadka.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. i tak

    I tak ma być. Trzeba karać osoby, które nie tylko szkodzą sobie, ale też innym. Ten chłopaczek mógł zabić kogoś siedząc za kółkiem! trzeba tepić takie zachowania w społeczeństwie!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here