Festiwal Kapel Weselnych w Kuźni: SYSTEM bezkonkurencyjny!

6

Złoty wianek i 5 tys. zł dla grupy SYSTEM z Raciborza – jury II Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Weselnych w Kuźni Raciborskiej nie miało wątpliwości, któremu zespołowi należy się pierwsze miejsce.

Znamy wyniki II Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Weselnych w Kuźni Raciborskiej. Jury w składzie Andrzej Biliński, Celina Nowakowska i Jacek Gąska zdecydowało, że na tytuł najlepszej kapeli weselnej zasłużyła grupa SYSTEM z Raciborza. Zwycięzcy otrzymali 5 tys. zł i "złoty wianek".

- reklama -

W ramach Festiwalu wystąpiło 8 zespołów: Laguna (Gliwice), Dynamic (Jankowice Rudzkie), System (Racibórz), Sami Swoi (Wodzisław Śląski), So-Band (Cieszyn), Bigiel-Band (Tarnowskie Góry), Party Time (Tychy), Pompa Band (Racibórz).  – Ppodczas obrad, Jury brało pod uwagę, zgodność przedstawionego repertuaru z celem konkursu, którym była prezentacja najciekawszych i najbardziej oryginalnych kapel, zespołów, i grup muzycznych wykonujących muzykę weselną i biesiadną w trendach nowoczesnych jak również tradycyjną muzykę ludową – informują organizatorzy Festiwalu.

Wyróżnienia przyznano następującym zespołom:
–  SAMI SWOI – nagranie DEMO w Studio Nagrań A-Z STUDIO – Bernard Kowol
– BIGIEL BEND – mikrofon ufundowany przez A-Z STUDIO – Bernard Kowol
– POMPA BAND – sesja zdjęciowa ufundowana przez Studio Fotograficzne „Górna 77”
– PARTY TIME – profesjonalna strona internetowa zaprojektowana przez Studio Graficzne Margomedia z Raciborza.

 

Zespoły LAGUNA, DYNAMIC oraz SO-BAND za udział w festiwalu, otrzymały komplet wizytówek wykonanych przez  Poligrafię Printy Poland z Wodzisławia Śląskiego.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Kuźnia kulturalnie pożegnała lato 2013

Mecz policja kontra mieszkańcy, pokaz straży pożarnej, wielkie ważenie plastikowych nakrętek, targi lokalnych organizacji, koncert Zbigniew Foryś Band – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotował MOKSiR w Kuźni Raciborskiej. Pożegnanie Lata w Kuźni Raciborskiej – galeria zdjęć

 

 

XVI Rodzinny Rajdu Rowerowy "szlakiem pożaru 1992"

O godzinie 13:00  spod byłej szkoły podstawowej w Kuźni wystartowała bardzo liczna grupa miłośników jazdy na rowerze. W rajdzie nie jest ważny czas, a liczba punków odnotowanych na karcie uczestnika.Rajd rowerowy w Kuźni Raciborskiej – zobacz zdjęcia>>>

 

XI "Magia Rocka": Gwiazdy nie zawiodły [WIDEO]

Około godz. 1 w nocy zakończyła się XI edycja muzycznej imprezy pn. "Magia Rocka", która odbyła się w piątkowe popołudnie, 30 sierpnia w Lyskach k. Rybnika.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. grb

  Sami Swoi i Pompa Band zdecydowanie lepsi, wynik przynajmniej dla mnie troszke kontrowersyjny…

 2. nana

  system najlepszy!!! I love it!

 3. MariAN

  A-Z Studio Arkadiusz Żórawowicz, a nie Bernard Kowol!!! czemu ktoś sie podszywa pod nie swoją firmę???

 4. Jestem właścicielem studia AZ i ja ufundowałem tę nagrodę. Proszę o sprostowanie sponsora gdyz te informacje zawarte w tym artykule są fałszywe.
  Szkoda, że organizatorzy nawet się nie po fatygowali żeby dokładnie opisać fundatorów swoich nagród. Nie ładnie 🙁 . Arkadiusz Żórawowicz

 5. hmm

  Z tego co wiem, to Pompa Band liczy sobie najwiecej za impreze, a tu nagle sieokazuje, ze wcale nie sa tacy rewelacyjni. No cóż, dobrze wiedzieć na przyszłość.

 6. Nieźle, teraz widać, kto jest najlepszy. Będą musieli co poniektórzy zweryfikować stawki.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here