Spotkanie na Jeruzalem w rocznicę sowieckiej agresji

1

W 74. rocznicę napaści ZSRS na Polskę, na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu odbędzie się spotkanie modlitewne poświęcone pamięci Polaków wywiezionych na wschód.

17 września, w 74. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę, na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu odbędzie się spotkanie modlitewne poświęcone pamięci wszystkich wywiezionych na wschód Polaków. Spotkanie odbędzie się przy pomniku Sybiraka. Jego początek zaplanowano na godz. 12.00.

W ubiegłorocznym spotkaniu poświęconym pamięci Sybiraków Maria Cycaj i Zofia Sus. Polecamy również: 73. rocznica napaści ZSRS na Polskę.

/żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

Szef raciborskiej policji oddał hołd ofiarom stalinizmu

Paweł Zając, komendant raciborskiej policji wszedł w skład delegacji, która 2 września z okazji XIII rocznicy otwarcia Polskiego Cmentarza Wojennego w Miednoje po raz kolejny oddała hołd ofiarom stalinowskiego terroru.

Husaria na motocyklach przejechała przez Racibórz

W drodze są od 25 sierpnia. Przejechali ponad 7 tys. kilometrów. Uczestnicy XIII Motocyklowego Rajdu Katyńskiego po drodze z Wiednia uczcili przejazd króla Sobieskiego przez Racibórz i zatrzymali się w kościele farnym.

Józef Sadowski – niezłomny od młodzieńczych lat

Kresowiak, prawnik, tłumacz, opozycjonista. Zawsze wierny ideałom "Bóg, honor, Ojczyzna". J. Sadowski lata swego życia spędził na na krzewienie tradycyjnych wartości patriotycznych i pomoc Polakom w kraju i zagranicą.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. ah

    Już nie mają co robić tylko celebrować sowiecką agresję. Nie ma co obchodzić takich świąt – nalezy z ich wziąć lekcję i zapomnieć!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here