Wizyta nauczycielek z Niemiec

W poniedziałek 30.09.odwiedziło nasze przedszkole 11 nauczycielek z niemieckiego przedszkola w Iserlohn.Celem wizyty było nawiązanie współpracy z placówką w Polsce, poznanie metod pracy, systemu wychowawczego, dydaktycznego i opiekuńczego. Panie zapoznały się z pracą we wszystkich grupach, miały możliwość aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Spotkały się również z Panią Ludmiłą Nowacką – wiceprezydent Miasta Racibórz oraz naczelnikiem Wydziału Edukacji Markiem Kurpisem.
Inicjatorką spotkania była Pani Krystyna Klimaszewska, zaś nauczycielki przyjechały do naszego przedszkola z własnej inicjatywy.
Mamy nadzieję, że my również będziemy mieli możliwość poznania naocznie warsztatu pracy niemieckiego przedszkola.
RB

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here