Akcja policji na Fabrycznej: zatrzymany z narkotykami

1

38-letni mieszkaniec Raciborza jechał ulicą Fabryczną, kiedy wyrośli przed nim policjanci z prewencji. Funkcjonariusze mieli sygnał, że mężczyzna może mieć przy sobie narkotyki. Doniesienia okazały się prawdziwe.

Raciborscy policjanci z wydziału prewencji zatrzymali 38-letniego mieszkańca Raciborza, który posiadał przy sobie narkotyki. Do zatrzymania doszło w dniu 5 października godz. 17.30 na ul. Fabrycznej. Stróże prawa posiadali informację, iż kierujący samochodem Alfa Romeo może przewozić narkotyki, w związku z powyższym zatrzymali pojazd do kontroli drogowej.

Jak się okazało, przypuszczenia były słuszne. 38-letni kierowca nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami, a ponadto w trakcie kontroli zapytany o posiadanie środków odurzających dobrowolnie wydał kilka woreczków strunowych z zawartością ponad 3 gram marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w KPP Racibórz celem złożenia szczegółowych wyjaśnień. Za posiadanie narkotyków 38-latek może spędzić nawet 3 lata w więzieniu.


W czasie minionego weekendu doszło również do groźnego zdarzenia na ul. Ocickiej w Raciborzu, gdzie kierowca VW potrącił motocyklistę. Więcej w artykule: Wypadek na ul. Ocickiej: motocyklista w szpitalu.
- reklama -

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

66% Polaków pozytywnie ocenia pracę policji

CBOS sprawdził, jak Polacy oceniają pracę policji. Wyniki są na tyle dobre, że chwalą się nimi komendy jak Polska długa i szeroka. Jak pracę policji oceniają mieszkańcy powiatu raciborskiego? Zachęcamy do dyskusji.

Racibórz policja: 45 mandatów za przekroczenie prędkości

W miniony piątek raciborska drogówka prowadziła działania "prędkość". Wyniki akcji nie napawają optymizmem: kierowcy nagminnie przekraczają dozwoloną prędkość. Działania prędkość – szczegóły>>>

Wypadek w Żerdzinach: sprawca miał 2 promile

Pięciu nietrzeźwych kierujących, wypadek i groźna kolizja – to bilans drogowy minionego weekendu. Nietrzeźwy "rekordzista" miał 2 promile i spowodował wypadek na DK 45 w Żerdzinach – szczegóły>>

Racibórz: zakończenie sezonu motocyklowego [ZDJĘCIA]

Legendarne Harleye Davidsony, Kawasaki, Suzuki zjechały na Plac Długosza. Motocykliści z Raciborza i okolic oficjalnie zakończyli sezon. Zakończenie sezonu motocyklowego Racibórz – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. kabel

    Kabel powinien zapłącić za to, że wkopał kolegę.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here