Konkurs: wygraj książki „Córka Pandory” i „Cuda Polski”

0

Kolejna porcja książek do wygrania. Tym razem Dom Książki z Raciborza w nagrodę przygotował dla Czytelników portalu raciborz.com.pl książki "Cuda Polski Mazury" oraz "Córka Pandory".

Do wygrania:

- reklama -

1. "Córka Pandory", Iris Johansen

 

 

 

Utrzymana w znakomitym tempie, pełna napięcia „Córka Pandory” to Iris Johansen, z jaką się jeszcze nie spotkaliście. Megan poświęciła się karierze lekarskiej i pozostawiła mroczną przeszłość za sobą. Pewnego dnia cudem unika śmierci i poznaje wstrząsającą tajemnicę swojej matki. Od tej pory Megan nie zazna już spokoju. Może jedynie mieć nadzieję, że dożyje wschodu słońca…Czy odważysz się poznać jej tajemnicę?

2. "Cuda Polski Mazury"

 

 

 

Granice regionów wyznaczane przez geografów nie zawsze pokrywają się z tymi, które kreślą historycy, etnografowie i urzędnicy. Swoje zdanie na ten temat mają także mieszkańcy poszczególnych regionów i przyjezdni. W potocznym rozumieniu Mazury to wielka kraina na północnym wschodzie Polski, gdzieś między granicą z Litwą a linią wyznaczoną przez Frombork, Pasłęk i Iławę. Kraina budzące liczne pozytywne skojarzenia: lato, słońce, wakacje i jeziora pełne żaglówek. I jeszcze bezkresne lasy pełne grzybów, i spacerowych duktów, rzeki idealne na kajakowe spływy, wzgórza i pagórki wymarzone dla rowerzystów, ciągnące się po horyzont pola i łąki, tajemnicze krzyżackie zamki i niemieckie fortyfikacje.

Album zawiera opisy i fotografie najpiękniejszych, a zarazem najciekawszych miejsc Mazur, Warmii i Suwalszczyzny. To wspaniała podróż przez piękne regiony, dostarczająca wiele emocji i wrażeń estetycznych, a także wiedzy o tych fascynujących krainach.

 

—————————————————————–

 

Zwycięzcy:

 Zuzanna Hajduk "Córka Pandory"
Olaf Heiduczek "Cuda Polski Mazury"

 

 

————————————————————–

 

Aby wygrać książki, które ufundował dla Was Dom Książki z Raciborza należy odpowiedzieć na pytanie: Jak się nazywa i skąd pochodzi najstarsza mieszkanka Raciborza, oraz gdzie obecnie można ją zobaczyć?

(podpowiedzi można szukać na naszym profilu Facebook w ostatnio dodanych zdjęciach)

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected] do 17 października. W temacie maila wpiszcie "Dom Książki Racibórz". W treści maila prosimy o podania tytułu książki, którą chcecie wygrać oraz imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 18 października.

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu:
 
O wygranej decyduje grono redakcyjne, które w wyniku głosowania wybierać będzie najciekawszą odpowiedź. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here