Afhymat Racibórz: hydraulika siłowa do pojazdów użytkowych

0

Niewielu mieszkańców Raciborza wie, że w naszym mieście działa przedstawicielstwo światowego potentata w produkcji wyposażenia do pojazdów ciężkich firmy Afhymat. Znajdziecie je przy ul. Opawska 172 (za "Rozruchem").

Francuska firma Afhymat działa na rynku od 1993 roku. Przedsiębiorstwo założyli Francuzi polskiego pochodzenia.  Zaczynali od produkcji zbiorników stalowych i aluminiowych od pojazdów ciężarowych. Z czasem rozszerzyli swoją działalność, stając się jednym ze światowych potentatów branży. Niewielu mieszkańców Raciborza wie, że przedstawicielstwo firmy na Polskę, Czechy i Słowację działa w Raciborzu przy ul. Opawskiej 172 (czerwony budynek za "Rozruchem").

W ofercie raciborskiego punktu Afhymat znajdują się, prócz zbiorników, siłowniki wywrotu (frontowe, podskrzyniowe itd.) oraz inne elementy składowe, które są istotne w hydraulice mobilnej i zabudowie nadwozi. – Montujemy układ hydrauliczny wraz ze zbiornikiem na ciągniku siodłowym z aplikacją typu wywrotka, ruchoma podłoga, HDS… Wszystkimi innymi, które potrzebują hydrauliki – mówi Bartosz Staroń, przedstawiciel firmy Afhymat w Raciborzu.


Przedstawicielstwo handlowe na Polskę, Czechy i Słowację producenta wyposażenia do pojazdów ciężarowych Afhymat znajduje się w Raciborzu przy ul. Opawskiej 172 (za "Rozruchem").
- reklama -

Rozszerzająca się oferta Afhymat obejmuje zabudowę pomocy drogowych w wersji lekkiej (najazd) i ciężkiej (platforma hydrauliczna), śmieciarki, zabudowy komunalne, chłodnie, wywrotki w wersji aluminiowej i stalowej. Co ciekawe, francuska firma jako jedna z nielicznych posiada maszyny, które z jednego arkusza przygotowują gotową, dwunastometrową wywrotkę. – Kooperujemy również z firmami w Polsce, które montują nasze zestawy na pojazdach użytkowych. Od momentu zamówienia do odbioru obsłużymy odbiorcę kompleksowo – mówi B. Staroń. Czas realizacji zamówienia to 4 do 8 tygodni.

Na miejscu, w Raciborzu, można również zamontować akcesoria hydrauliki wywrotu, hydrauliki siłowej, w ciągu jednego dnia – dodaje B. Staroń. Przewaga raciborskiego punktu Afhymat nad konkurencją polega na tym, że jest on bezpośrednim przedstawicielem producenta, dzięki czemu ceny tutaj są niższe niż u konkurencji, która pełni rolę pośredników. Afhymat posiada certyfikat "Rzetelna Firma".

AFHYMAT
47-400 Racibórz
ul. Opawska 172 (za "Rozruchem)
32 417 01 29
504 013 274
www.afhymat.com

/Artykuł sponsorowany/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

MOTOrady: jak długo świecą żarówki?

Odkąd obowiązują przepisy, o jeździe na światłach mijania przez całą dobę, coraz częściej mamy problem z przepalającymi się żarówkami. Ograniczona trwałość jest ich cechą konstrukcyjną…

Wodociągi naprawiają sieć. Utrudnienia w ruchu

Na kilku raciborskich ulicach przez następne tygodnie należy spodziewać się utrudnień w ruchu. ZWiK modernizuje sieć wodociągową na Piaskowej, Zamkowej, Czeskiej, Słowackiej i Bułgarskiej. Do kiedy potrwają remonty?

W Raciborzu brakuje 3166 miejsc parkingowych

Deficyt miejsc parkingowych w Raciborzu to poważny problem. Co więcej, sytuacja będzie się pogarszać. Wrocławska firma SoftGIS wie, jak temu zaradzić. Jest tylko jeden problem… Potrzeba pieniędzy, naprawdę wielkich – 232 mln zł.

——————————————————————————————————————– 
Artykuł zaczerpnięto z GazetaInformator.pl nr 148

Więcej wiadomości z regionu na GazetaInformator.pl

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here