Piękny dom z Dami Dekor

0

Jeśli zamierzasz udekorować swój dom, koniecznie odwiedź sklep Dami Dekor (Racibórz ul. Kwiatowa 33).  Klienci Dami Dekor mogą liczyć na profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze idealnej kompozycji.

Dami Dekor działa w Raciborzu-Miedoni od 2010 roku. Od momentu powstania firmy, właściciele dbają o nieustanne poszerzanie asortymentu, zgodnie z wymaganiami klientów oraz szybko zmieniającymi się tendencjami w branży. Obecnie na Dami Dekor oferuje swoich klientom już ponad 2 tys. produktów!

Co składa się na ofertę Dami Dekor? Bogaty wybór świec świątecznych (bożonarodzeniowych, wielkanocnych), okolicznościowych (np. na Halloween, czy Walentynki) oraz całorocznych. – Świece są piękne, wytwarzane ręcznie, oparte na wzorach, które cieszyły już oczy pradziadów – mówią właściciele.


Firma Dami Dekor w swojej bogatej ofercie posiada również drzwi całoszklane firmy Gipsy Kings.
Na miejscu dostępny jest również szeroki wachlarz wazonów. Co niezwykle istotne, są to produkty pochodzenia krajowego. Ma to tę dodatkową zaletę, że w razie zainteresowania bez problemu można zamówić większą ilość interesującego nas produktu w odpowiednim kolorze. Dostępne w Dami Dekor szkoło to również wyrób Polski – pochodzi z krajowej huty szkła, co gwarantuje doskonałą jakość i staranne wykonanie. Klienci Dami Dekor mogą liczyć na profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze idealnej kompozycji, która może być wykonana z rozmaitych materiałów – ceramicznych, drewnianych jak i metalowych.

- reklama -

Od niedawna firma Dami Dekor jest przedstawicielem największego w Polsce producenta standardowych drzwi całoszklanych firmy Gipsy Kings. Drzwi tego producenta, dzięki dobrze pojętej prostocie, doskonale harmonizują się z otoczeniem. Dodatkowym atutem jest możliwość ich indywidualnego zaprojektowania, dzięki czemu klient może w sposób idealny dopasować wyrób do swego domu. Drzwi mogą być zdobione witrażem, frezami i aplikacjami.


Racibórz-Miedonia
ul. Kwiatowa 33
pon. – czwartek: 9.00 – 17.00
sobota: 9.00 – 14.00
www.damidekor.eu
 

/Artykuł sponsorowany/
——————————————————————————————————————– 
Artykuł zaczerpnięto z GazetaInformator.pl nr 148

Więcej wiadomości z regionu na GazetaInformator.pl

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here