KONKURS: Bilety na Stare Dobre Małżeństwo – ROZSTRZYGNIĘTY

0

11 listopada odbędzie się koncert grupy Stare Dobre Małżeństwo. Bilety dość drogie, ale to nieważne, gdyż są już wysprzedane. Biorąc udział w naszym konkursie możesz jednak iść na koncert z osobą towarzyszącą za jedyne 2 zł.

Legendarna grupa STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO wciąż przemierza koncertowe szlaki. Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki – od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Blues dla Małej) po najnowsze (Topielica czy Ogień zapłonie w nas) – które ukażą się na najnowszej płycie zespołu.

- reklama -

 

Koncert odbędzie się w poniedziałek, 11 listopada o godz. 18.00 w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina. W RCK grupa promować będzie nową płytę. Możesz obejrzeć ten koncert z osobą towarzyszącą płacąc za bilety zaledwie 1 zł (2 zł za dwa bilety). Wystarczy że przejrzysz galerię zdjęć z zaduszek poetyckich (  LINK DO GALERII ) i odpowiesz na pytanie:

 

ile razy na zdjęciach widać skrzypce?

 

Odpowiedzi podpisane imieniem i nazwiskiem należy przesyłać na adres [email protected] w tytule wiadomości wpisując STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO. Na wasze odpowiedzi czekamy do poniedziałkowego południa (11 listopad, godz. 12.00). Zwycięzca zostanie wylosowany. UWAGA: Czasem zdarza się, że wylosowana osoba rezygnuje lub nie potwierdza odebrania nagrody. Wtedy dzwonimy do następnych osób, więc podając nr telefonu zwiększasz swą szansę na wygraną.

 

zwycięzca: Dominika Płaszewska

 

Wejściówki do odebrania tuż przed koncertem w kasie RCK po okazaniu dowodu tożsamości.

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here