Wygraj bilet na koncert South Silesian Brass Band -rozstrz.

W sobotę, 16 listopada o godz. 20.00 na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" w Raciborzu wystąpi zespół South Silesian Brass Band. Weź udział w konkursie i wygraj jedno z dwóch zaproszeń na koncert!

 

- reklama -

– South Silesian Brass Band to prawdziwie zawodowa ekipa jazzowa, grająca jazz tradycyjny z wyjątkowo huczną pompą, w składzie której gra raciborska skrzypaczka Elżbieta Skrzymowska – informują organizatorzy koncertu. Koncert odbędzie się w ramach Kawiarenki Jazzowej im. Antka Kucznierza. Bilety w cenie 15 zł.

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać jedno z dwóch zaproszeń na koncert należy wymienić chociaż jeden zespół, który dotychczas zaprezentował się na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata w ramach Kawiarenki Jazzowej im. Antka Kucznierza. Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected], a w tytule należy wpisać "South Silesian Brass Band". W treści wiadomości proszę wpisać także swoje imię i nazwisko. 

 

Rozstrzygnięcie konkursu w piątek, 15 listopada. Zwycięzcy swoje nagrody będą mogli odebrać w dniu koncertu przed wejściem. 

 

Zwycięzcy:

Adam Misztal

Jagoda Kowalczyk

 

 

Regulamin konkursu:
 
O wygranej decyduje grono redakcyjne, które w wyniku głosowania wybierać będzie najciekawszą odpowiedź. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here