Pokaż światu swoje piękno:warsztaty wizażu i kosmetyki w MDK

0

– Pragniemy zmotywować kobiety do zmiany życia, do dbania o o wizerunek i zdrowie. Chcemy uświadomić im, że każda ma w sobie piękno, które powinna pokazywać wszystkim dookoła – informują organizatorzy warsztatów w MDK.

17 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu odbędą się warsztaty sztuki wizażu i kosmetyki "Pokaż światu swoje piękno". – Warsztaty obejmować będą sposoby wykorzystania poznanych tajników makijażu w celu ukrycia niedoskonałości i podkreślenia atutów urody. Pragniemy zmotywować kobiety do zmiany życia, do dbania o o wizerunek i zdrowie. Chcemy uświadomić im, że każda ma w sobie piękno, które powinna pokazywać wszystkim dookoła bez konieczności krycia się pod osłoną szerokich ubrań, chowania się przed światem, rezygnowania z realizacji swoich życiowych planów i celów; życiu bez poczucia własnej wartości i pewności siebie w obawie przed brakiem akceptacji ze strony innych ludzi – informują organizatorzy.

- reklama -


Warsztaty "Pokaż światu swoje piękno" odbędą się w MDK w Raciborzu (ul. Stalmacha 12) 17 listopada br. o godz. 15.00.

 

Docelową grupę zainteresowanych i biorących udział w tym wydarzeniu stanowią wszystkie kobiety bez względu na wiek, pragnące zmienić perspektywę postrzegania samych siebie. Szacuje się, że aktywny udział w projekcie weźmie ok. 80 osób, 10 wolontariuszy i 3 wykładowców, a czas trwania warsztatów to ok. 2 godziny. Organizatorem głównym tego wydarzenia jest Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu.

Miejsce: MDK w Raciborzu, ul. Stalmacha 12.
Termin: 17.11.2013.
Patronat honorowy: Starosta Powiatu Raciborskiego.

Patronat medialny nad imprezą sprawują:

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Wygraj bilet na koncert South Silesian Brass Band

W sobotę, 16 listopada o godz. 20.00 na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" w Raciborzu wystąpi zespół South Silesian Brass Band. Weź udział w konkursie i wygraj jedno z dwóch zaproszeń na koncert!

Autumn Free Runnig w Raciborzu! Co to takiego?[WIDEO]

Dla niektórych zwyczajne dyscypliny sportowe to za mało – potrzebują czegoś ekstremalnego. Jedną z opcji jest tzw. free running. Amatorów tego sportu można spotkać również w Raciborzu. Jesienny 3Run Racibórz [WIDEO].

Feralne rondo na Słowackiego: kolejna kolizja

Kolejna kolizja na feralnym rondzie na skrzyżowaniu Matejki i Słowackiego. Seat zderzył się z toyotą. Racibórz Słowackiego – kolizja na feralnym rondzie – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here