Srebro i brąz dla Łamatorów w Katowicach

Patryk Belik, Jan Gatlik oraz Mariusz Magda z Raciborskiego Klubu Brazyliskiego Jiu-jitsu Łamator walczyli na Ogólnopolskim Turnieju BJJ w Katowicach. Zdobyli dwa medale.

7 grudnia przedstawiciele Raciborskiego Klubu Brazylijskiego Jiu-jitsu Łamator wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Seniorów w kategorii Newaza oraz Młodzieżowców w kategorii  JJIF Fighting.

- reklama -
Zawody odbywały się w Katowicach w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Raciborski klub reprezentowało trzech zawodników. Patryk Belik wystartował w formule Newaza (dozwolone są rzuty, dźwignie, trzymania oraz duszenia). Niestety, po zwycięskim pojedynku zaliczył dwie porażki i musiał pożegnać się z miejscem medalowym.
Kolejnym zawodnikiem startującym w tej konkurencji był Jan Gatlik. Wygrał on 3 pojedynki, a w czwartym musiał uznać wyższość rywala i tym samym zdobył srebrny medal. W tej formule były rozegrane zostały tylko 3 kategorie wagowe oraz nie było podziału na stopnie zaawansowania (pasy). W konkurencji JJIF Fighting gdzie oprócz rzutów, dźwigni, duszeń i trzymań dozwolone są także uderzenia i kopnięcia wystartował Mariusz Magda. Wygrał on jedną walkę i przegrał dwie zdobywając ostatecznie brązowy medal.

– Serdeczne podziękowania dla firmy Eko-okna za wsparcie naszego Klubu – mówi prezes Tomasz Jabłonka.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Pływacy SMS Racibórz na zawodach w Szczecinie [ZDJĘCIA]

Aż pięciokrotnie stawali na podium pływacy raciborskiej SMS Racibórz na zawodach w Szczecinie. Mimo to podium rywalizacji drużynowej znalazło się poza zasięgiem młodzieży z Raciborza.

Młodzi zapaśnicy rywalizowali w Arenie RAFAKO [ZDJĘCIA]

Młode zapaśniczki i młodzi zapaśnicy z całej Polski zjechali do Areny RAFAKO w Raciborzu, gdzie odbywały się Mistrzostwa Polski w zapasach stylu klasycznym młodzików i młodziczek. Zapasy w Arenie RAFAKO – zdjęcia>>>

 

Młodzi lekkoatleci rywalizowali w SMS [ZDJĘCIA]

Na obiektach SMS w Raciborzu zostały rozegrane XXI Halowe Mistrzostwa Raciborza i Powiatu Raciborskiego w Lekkoatletyce (zdjęcia). Drugiego dnia zawodów rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

—————————————————————————————————————-

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here