Zamek Piastowski wczoraj i dziś [ZDJĘCIA]

Przyzwyczailiśmy się już do nowej bramy zamku piastowskiego, tętniącego życiem dziedzińca, zamkowych wnętrz. Jak było jeszcze niedawno? Zachęcamy do obejrzenia galerii Zamek Piastowski wczoraj i dziś – zdjęcia>>>

Zachęcamy do pobrania pełnej prezentacji nt. Zamku Piastowskiego w Raciborzu wczoraj i dziś>>>

- reklama -

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

IX Forum Osób Niepełnosprawnych: laury życzliwości wręczone

– Dzięki tym spotkaniom upewniamy się, że problemy środowiska osób niepełnosprawnych są państwu bliskie – zwrócili się do przybyłych na Forum Osób Niepełnosprawnych Katarzyna i Jerzy Wiśniewscy ze stowarzyszenia Podaj Rękę.

Zabawa z Mikołajem na zamku [ZDJĘCIA]

Starym obyczajem św. Mikołaj wraz ze swym orszakiem konno wjechał na dziedziniec raciborskiego zamku. Na spotkanie z nim czekały dzieci… Organizatorzy zaplanowali dla nich moc atrakcji. Mikołaj na Zamku – zdjęcia>>>

Radni nie mogą nachwalić się Zamku Piastowskiego

– Nie mamy za dużo rzeczy, którymi możemy się cieszyć i szczycić. Natomiast historią i zamkiem możemy – twierdzi radny N. Mika. W swej opinii nie jest osamotniony – nad Zamkiem i tym jak jest zarządzany rozpływają się niemal wszyscy radni.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem w tym naturanym kolorze cegły zamek wuglądał lepiej. Teraz nawet nie widać, jak stary naprawdę jest. Wygląda jak wybudowany rok temu.

  2. fajnie, ze zostalo to wszystko zrobione, ale sama koncepcja polaczenia „nowoczesnego” ze „starym” mnie rowniez sie osobiscie nie podoba, ot fikusny dom kultury powstal, ale widac na to byly pieniadze, wiec lepsze to niz nic:)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here