Mieszkańcy zareagowali, włamywacz złapany na gorącym uczynku

W nocy około godz.1.00 na ul. Kossaka policja zatrzymali mężczyznę, który dokonał włamania do piwnicy. Zgłoszenie policjanci uzyskali od mieszkańców bloku, których zbudziły podejrzane odgłosy dobiegające z piwnicy.

Funkcjonariusze niezwłocznie udali się pod wskazany adres, gdzie w piwnicy ujawnili mężczyznę trzymającego w ręku wytrych. Mężczyzną okazał się być 32-latek z Raciborza. Sprawca został zatrzymany w raciborskiej komendzie celem złożenia wyjaśnień, straty są w toku ustalania. Teraz może spędzić nawet 10 lat w więzieniu. Dzięki wzorowej postawie mieszkańców bloku i szybkiej reakcji policji sprawca został zatrzymany.

- reklama -

 

/ps/

 

 ——————————————

 

zobacz także:

 

Raciborscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy dokonali kradzieży torebki damskiej z dokumentami i pieniędzmi. Do zdarzenia doszło 10 grudnia około godziny 1.00 w nocy na ul. Kościuszki.
 
 
711 osób skontrolowali w poniedziałek policjanci drogówki w ramach cyklicznej akcji przeciwko nietrzeźwym kierowcom. Efekt? 6 z nich w dalszą drogę wyruszyło w charakterze innym niż kierowca prowadzonego wcześniej auta.

 

 

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Nareszcie wpadł.DZIĘKUJEMY za wspaniałą postawę mieszkańców.Ten drań grasował na Kossaka już od wiosny.Nawet w biały dzień,zuchwały złodziej nareszcie złapany.Będziemy spać spokojnie.

  2. Taaa, jasne. Po prostu gościu uprawiał łoming-walking. Takie oryginalne hobby, przejawiające się chodzeniem nocami z łomem po piwnicach w cudzych blokach… A to, że może być niewinny, to nieważne. Więzienia pełne są niewinnych..

  3. Tylko mnie tam czasem nie łapcie. Moi znajomi wyjechali za granicę i mi klucze zostawili, czasami wpadam do ich mieszkania zobaczyć czy wszystko ok, do piwnicy też zaglądam. Choć z drugiej strony nawet jeśli, to i tak mogę to udowodnić.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here