Na zamku zapachniało świętami Bożego Narodzenia

„Z wesołą nowiną” – pod takim  tytułem odbył się specjalny spektakl dla zamkowych wolontariuszy, przyjaciół zamku, którzy pomagali przy obsłudze ruchu turystycznego. Wystąpili artyści z Poznania.

W niedzielne popołudnie, 15 grudnia 2013 roku w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu zapachniało świętami Bożego Narodzenia. Na scenie wystąpili znani i lubiani artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu, którzy już wiele razy w dawnej siedzibie Piastów prezentowali najpiękniejsze arie operowe. Tym razem, zgromadzoną licznie publiczność (około 170 osób) zabrali na muzyczną biesiadę wigilijną pt. „Z wesołą nowiną”. Był to specjalny spektakl dla zamkowych wolontariuszy – przyjaciół Zamku, którzy pomagali przy obsłudze ruchu turystycznego.

- reklama -

Artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu podczas swojego występu zaprezentowali kolędy, świąteczną poezję i ciepłe rodzinne opowieści. Na zakończenie artyści przełamali się opłatkiem z publicznością. Koncert zorganizowała Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

 

/ps/

 

źródło: zamekpiastowski.pl

 

 ———————————————-

 

zobacz także:

 

Zbyszek Woźniak w pokazie magicznym, niesamowity pokaz mody, małżeństwo Gamrotów, dyrektorzy szkół i przedszkoli, taniec towarzyski, Dumka na dwa serca i absolutny hit – pół tony na scenie. Na koniec pierwszej części…
 
 
 

Prezydent Lenk rozprawiający o relacjach damsko męskich, a starosta Hajduk o perypetiach bacy… Niemożliwe? 13 w piątek wszystko zdarzyć się może! Do tego jeszcze Los Isbos i M. Labus [zobacz WIDEO].

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here