Kto ma szanse przejąć kasę osieroconą przez unitki?

Magistrat utrzymał w budżecie wydatek na promocję miasta poprzez sport, której beneficjentem w ostatnich latach było przeważnie RTP Unia Racibórz. Kto zatem może liczyć na 120 tys. zł w sytuacji, gdy piłkarki już jej nie dostaną?

 

- reklama -

Władze postanowiły podtrzymać tradycję promocji poprzez sport. Ostatnio środki te trafiały na konto RTP Unia Racibórz, promujących miasto w rozgrywkach UEFA Women's Champions League. Unia stoi jednak nad przepaścią i prawdopodobnie przestanie funkcjonować, przynajmniej na dotychczasowym poziomie. W takiej sytuacji najbliżsi zgarnięcia puli na promocję są zapaśnicy MKZ Unia, którego prezes Grzegorz Pieronkiewicz sygnalizował, iż w przyszłym roku zamierza organizować kilka dużych imprez rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.

 

– Może będą to zapaśnicy, może siatkarze, nie mamy jeszcze zamkniętego katalogu rozstrzygnięć – poinformował prezydent Lenk w trakcie grudniowego posiedzenia komisji budżetu.

 

Paweł Strzelczyk

 

 ———————————————————-

 

zobacz także:

 

RTP Unia wiosenne występy uzależnia od pomocy magistratu

– Rozmawiamy z potencjalnym sponsorem, który może dać 40% budżetu na rundę wiosenną. Jednym z warunków jest finansowanie klubu przez miasto – podaje w oświadczeniu RTP, które od dziś reprezentuje (?) Ladies Football Team.

 

 

 

RTP Unia dokończy sezon 2013/2014

W poniedziałek odbyło się Nadzwyczajne Zebranie Wyborcze klubu RTP Unia Racibórz. Wybrany został nowy zarząd, na czele którego stanął Mateusz Bieszke, także prezes klubu Checz Gdynia.

 

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. [url=http://ofsajd.onet.pl/dziewczyny/daria-antonczyk-z-ringu-w-zawierciu-na-stadion-ajaksu/3ez8g]http://ofsajd.onet.pl/dziewczyny/daria-antonczyk-z-ringu-w-zawierciu-na-stadion-ajaksu/3ez8g[/url]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here