Kierowcy miejskich autobusów nie mają się gdzie wysikać

Jeszcze parę lat temu na pl. Konstytucji funkcjonował szalet miejski, ale został sprzedany. Radny Michał Fita proponuje, by przywrócić przybytek. W tym miejscu przydałby się on zwłaszcza przesiadającym się pasażerom.

– Największy problem z załatwianiem potrzeb fizjologicznych mają kierowcy autobusów miejskich, którzy kończą tam kurs i na pętli muszą czekać na następny – poinformował Fita członków miejskiej komisji budżetu. Problem pojawia się zwłaszcza po godz. 17.00, kiedy to zamykany jest lokal dla kierowców funkcjonujący na Świńskim Rynku.

- reklama -

Prezydent Lenk przyznał, iż w miejscu gdzie kumuluje się ruch przesiadkowy podróżujących komunikacją miejską szalet by się przydał. Niemniej jednak żadne deklaracje nie padły.

 

Paweł Strzelczyk

 

 —————————————————–

 

zobacz także:

 

W ten sposób prezydent odpowiada na sugestię radnego Wacławczyka, by miasto łożąc na dokarmianie bezdomnych kotów pomyślało również o ich sterylizacji i kastracji, co miałoby zmniejszyć populację dziko żyjących zwierząt.
 
 
Stan boiska przy szkole jest tragiczny. Radny Fita apeluje, by budowa nowego była dla miasta zadaniem do wykonania w pierwszej kolejności. A jako że budżet jest już zaplanowany, proponuje zrobić to kosztem SP 15 i G2.

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here