RTP Unia dokończy sezon 2013/2014

  W poniedziałek odbyło się Nadzwyczajne Zebranie Wyborcze klubu RTP Unia Racibórz. Wybrany został nowy zarząd, na czele którego stanął Mateusz Bieszke, także prezes klubu Checz Gdynia.

   

  - reklama -

  W skład zarządu weszli ponadto: Józef Teresiak (wiceprezes), Adam Mużelak (sekretarz), Kamila Marszałek, Katarzyna Glowalla, Dariusz Glowalla i Andrzej Dziurdziewicz (członkowie zarządu). Poza Teresiakiem i Mużelakiem wszyscy członkowie po raz pierwszy znaleźli się w zarządzie raciborskiego klubu.

  Z pozostałych informacji wynika, iż RTP Unia Racibórz na wiosnę przystąpi do rozgrywek Ekstraligi i dogra pod tą nazwą sezon do końca. Na razie nie wiadomo jeszcze w jakim składzie i gdzie będą grać unitki.

  Po pierwszej części sezonu Unia zajmuje w tabeli 2. miejsce, tracąc 5 punktów do liderującego Medyka Konin.

   

  /ps/

   

   ——————————————

   

  zobacz także:

   

  Koniec RTP Unia w Raciborzu? Prezes Teresiak o przyszłości

  – To najlepsze rozwiązanie, żeby wyjść z tego z twarzą. Nie chcemy zaciągać długów trudnych do spłacenia, a dziewczyny będą miały zagwarantowaną przyszłość – mówi prezes RTP Unia Racibórz Józef Teresiak.

   

   

  Sensacja: Checz Gdynia przejmuje RTP Unię Racibórz

  Tego się chyba nikt nie spodziewał! Zarząd RTP TKKF Checz Gdynia, 3. drużyny I ligi gr. północnej, przejął ekstraligowy klub RTP Unia Racibórz – donosi serwis specjalizujący się w piłce nożnej kobiet pilkarki.com

   

  - reklama -

  3 KOMENTARZE

  1. Problem w tym, ze istnieje Ustawa o Sporcie która zakazuje łączenia funkcji. Polecam Art 10. Ustawy. Panowie chcieli zrobić coś dobrego a wyszło złamanie Ustawy. Zamiast zapytać w PZPN pospieszyli się i teraz beda musieli odkręcać sprawę. I trochę głupio w oczach opinii publicznej.

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here