Dobry start Wojciecha Gabrysza na mistrzostwach w Ostrowcu

Pływacy z raciborskiej SMS biorą udział w Zimowych Mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. W pierwszym dniu zawodów dobrze zaprezentował się W. Gabrysz. Do finału awansowała K. Nawaryńska.
Pływacy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu startują w Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców, które od dziś do niedzieli(19 – 22.12) odbywają się w Ostrowcu Świętokrzyskim. W pierwszym dniu rywalizacji w gronie starszych, bardziej doświadczonych i utytułowanych rywali z bardzo dobrej strony zaprezentował się Wojciech Gabrysz.

- reklama -

Wojciech Gabrysz (na zdj.) w finale wyścigu na 200 metrów stylem grzbietowym uplasował się na 5. pozycji.

W finale wyścigu na 200 metrów stylem grzbietowym, podopieczny trenera Rafała Bałysa zajął wysokie 5 miejsce, przy okazji ustanawiając wartościowy rekord życiowy – 1:57,34. Do jutrzejszego finału 100 metrów stylem grzbietowym z 8 czasem awansowała Katarzyna Nawaryńska. Wynik 1:02,17, to nowy rekord życiowy zawodniczki. Na tym samym dystansie sztuka ta nie udała się niestety Aleksandrze Tomali, która ostatecznie zostanie sklasyfikowana na 12 miejscu(1:02,83).

W zawodach w Ostrowcu stratuje 496 zawodniczek i zawodników ze 105 klubów. Z różnych względów ekipa raciborskich pływaków jest osłabiona brakiem w składzie Krzysztofa Tokarskiego i Rafała Bugdola. Jutro drugi dzień mistrzostw i kolejne straty zawodników raciborskiej SMS.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Zapaśnicy Unii Racibórz znów najlepsi

Zawodnicy Unii w minioną sobotę walczyli w międzynarodowym Turnieju Barbórkowym, który odbył się w Katowicach. W zawodach wystartowało łącznie 113 zawodników z 14 klubów z Polski, Czech, Norwegi, Łotwy i Mołdawii.

Łamatorzy na seminarium z Macaco

W miniony weekend odbyło się w Szczecinie seminarium Brazylijskiego Jiu Jitsu z jednym z najlepszych zawodników tego sportu na świecie Jorge Patino "Macaco". Nie mogło tam zabraknąć zawodników z Raciborza.

RTP Unia dokończy sezon 2013/2014

W poniedziałek odbyło się Nadzwyczajne Zebranie Wyborcze klubu RTP Unia Racibórz. Wybrany został nowy zarząd, na czele którego stanął Mateusz Bieszke, także prezes klubu Checz Gdynia.

——————————————————————————————————————– 
Polecamy również GazetaInformator.pl nr 152

Czytaj wiadomości z regionu na portalu gazetainformator.pl

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here