Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku [ZDJĘCIA]

5

Świąteczne smakołyki, kino plenerowe w sferycznym namiocie, koncerty kolęd i pastorałek… Zobacz zdjęcia z Jarmarku Bożonarodzeniowego na raciborskim rynku>>>

 
 
To jeszcze nie koniec jarmarku. W niedzielne popołudnie od godz. 14:00 do 18:00 na specjalnie rozstawionej scenie w świąteczny klimat wprowadzą mieszkańców i gości odwiedzających miasto występy muzyczne m.in. zespół PERSPEKTYWA, Kapela Kaziuka, Chór Mieszany BRZEZIE oraz Raciborskiej  Orkiestra Dęta PLANIA.

Ponadto zaplanowano seanse filmów: 12:00 ARTUR I ZEMSTA MALTAZARA (2010,  95 min.), 18:00 POŻYCZONY NARZECZONY (2011, 113 min.), 20:00 KRÓLEWNA ŚNIEŻKA (2012, 106 min.). Fotorelacje z tych wydarzeń już jutro, 22.12.13 na raciborz.com.pl

- reklama -

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Konkurs moczki i kutii po raz czwarty na Końcu Świata

Wszyscy miłośnicy moczki i kutii mogą wziąć udział w IV edycji „Raciborskiego Konkursu Moczki i Kutii”, który odbędzie się w piątek 27 grudnia o godz. 17.00 w „Przystanku Kulturalnym KONIEC ŚWIATA”.

Niesamowite jasełka w SP13 [ZDJĘCIA]

Władze miasta, urzędnicy, dyrektorzy i nauczyciele, którzy przybyli do SP 13 na spotkanie opłatkowe gromkimi oklaskami nagrodzili jasełka, które odegrali uczniowie szkoły. Niesamowite jasełka w SP13 – zdjęcia>>>

Wyjątkowe jasełka w szkole specjalnej [ZDJĘCIA]

Autentyczna radość oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, wartka akcja, dziesiątki wykonawców – jasełka w Zespole Szkół Specjalnych (zdjęcia) to wydarzenie wyjątkowe pod każdym względem.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. :)

  wow ale zdjecia 🙂

 2. tato

  Moje pytanko dotyczy może nie ostatnich wydarzeń na Rynku ale być może ktoś podpowie…
  Otóż w sobote dzieci miały możliwość bezpłatnej sesji z Mikołąjem i zdjęcia miały być opublikowanie na portalu ale nie udało mi się póki co natrafić na ich ślad… gdzie powinienem ich szukać?

 3. xyz

  również chciałabym wiedzieć

 4. Witam, z tego co mi wiadomo, zdjęcia z Mikołajem zostaną opublikowane na portalu miejskim (raciborz.pl). Póki co, jeszcze ich tam nie ma, ale gdy tylko się pojawią, poinformujemy o tym (skoro jest zainteresowanie tym tematem), podrzucimy linki itd. Serdecznie pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

 5. basta

  Ja siebie sobaczyłem na raciborku.pl 🙂 dużo fotek tam mają

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here