Volley Rybnik górą w siatkarskich derbach II ligi

Siatkarze AZS RAFAKO nie zdołali wyrwać gościom z Rybnika ani jednego seta. Rybniczanie zabiorą ze sobą trzy punkty wywalczone w siatkarskich derbach drugiej ligi. AZS RAFAKO – Volley Rybnik – zobacz zdjęcia>>> W derbach siatkarskiej drugiej ligi AZS RAFAKO nie wykorzystało atutu własnego boiska oraz dopingu zgromadzonych w Arenie RAFAKO kibiców drużyny. Goście z Volley Rybnik wygrali 0:3 (16:25, 20:25, 20:25).

- reklama -

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Siatkówka: Rafako postraszyło faworyta z Opola

Siatkarze KS AZS Rafako przegrali wyjazdowe spotkanie z Politechniką Opolską. Mimo to w grze drużyny widać mały progres. W dwóch setach zagrała jak równy z równym z jednym z kandydatów do awansu do I ligi.

Protest w RAFAKO odpowiedzią na wprowadzenie stanu wojennego

Dzień po wprowadzeniu stanu wojennego w RAFAKO zorganizowała się grupa nawołująca do strajku. W halach odbyły się tzw. masówki. Rozpoczęły się negocjacje z dyrekcja i oficerami Wojska Polskiego. 14.12.1981 roku w RAFAKO>>>

Siatkówka: Rafako bez szans w starciu z liderem [ZDJĘCIA]

Zaledwie nieco ponad godziny potrzebowała Warta Zawiercie na wywiezienie z Raciborza kompletu punktów 13. ligowej kolejki. Siatkarzom Rafako w potyczce z liderem tabeli nie udało się ugrać nawet seta.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here