Łamatorzy spotkali się w „Raciborskiej”: to był dobry rok

Siedemdziesięciu zawodników, trenerzy, sponsorzy i sympatycy klubu "Łamator" spotkali się w "Raciborskiej" na Wigilii i podsumowaniu niezwykle udanego roku… Wigilia Łamatorów – zdjęcia>>>

20 grudnia raciborski Klub Łamator oraz Sparta z Kuźni Raciborskiej obchodzili uroczystą Wigilię w restauracji "Raciborska". Przy pięknie udekorowanych stołach, zastawionych tradycyjnym wigilijnym jedzeniem zasiadło 70 zawodników, trenerzy oraz sympatycy klubu. Najlepsi sportowcy otrzymali upominki ufundowane przez Artura Szwedo – właściciela sklepu aptekawsieci.pl oraz Romana Wojszwiło – właściciela firmy Mart-dach.

- reklama -

Tomasz Jabłonkaprezes klubu Łamator: Był to bardzo owocny rok. Wywalczyliśmy tytuły Drużynowego Mistrza Polski Ju-jitsu Juniorów, Drużynowego Mistrza Polski Ju-jitsu Młodzieżowców, drużynowe Wicemistrzostwo Polski Ju-jitsu Juniorów Młodszych, drugie miejsce drużynowo na Pucharze Polski Ju-jitsu Młodzieżowców i tytuł Drużynowego Mistrza Śląska w BJJ. Poszerzyliśmy swoją ofertę o treningi muay thai, a umiejętności walki w stójce naszych zawodników mogliśmy podziwiać na zawodowych galach MMA.

Wielkim sukcesem był start naszych zawodników na gali Fight Exclusive Night we Wrocławiu, gdzie wygraliśmy z gospodarzami 2:1. Młodsi zawodnicy z grupy prowadzonej przez trenera Michała Musioła wystartowali w Mistrzostwach Świata Ju-jitsu w Atenach. Pomimo tego, iż nie udało im się wywalczyć medalu, to doświadczenie jakie tam zdobyli zaowocuje w następnym starcie na tak wielkiej imprezie. Ten rok to także cztery nominacje w Szczecinie na czarne pasy przez Mistrza Mariusza Linke. Klub cały czas się rozwija i już mamy pomysły na następny rok, a będzie to rok szczególny, gdyż Łamator będzie obchodził 10 lecie działalności.

Sukcesy nie byłyby możliwe bez pomocy tych wszystkich, którzy bezinteresownie wspierają nasz klub: Eko-okna, Miasto Racibórz, Arturowi Szwedo, Rafał Jędrzejczak, Jarosław Papiernik oraz Dariusz Zapłata.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Zajęcia profilaktyczne dla młodych Łamatorów

Młodzi "Łamatorzy" uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych i ratownictwa medycznego. Szkolenie przeprowadzili zawodowi ratownicy medyczni. Łamator Racibórz – zajęcia profilaktyczne – zdjęcia>>>

 

Łamatorzy na seminarium z Macaco

W miniony weekend odbyło się w Szczecinie seminarium Brazylijskiego Jiu Jitsu z jednym z najlepszych zawodników tego sportu na świecie Jorge Patino "Macaco". Nie mogło tam zabraknąć zawodników z Raciborza.

Młodzi Łamatorzy na turnieju w Katowicach

W niedzielę 8 grudnia odbył się w Katowicach turniej dla dzieci i młodzieży w ju jitsu sportowym. Turniej zorganizowany został przez klub "Roan Fight  Katowice" pod patronatem Polskiego oraz Śląskiego Związku Ju Jitsu.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here