Policja prosi o pomoc świadków wypadków

Byłeś świadkiem potrącenia pieszej, do którego doszło na ulicy Korczaka w Raciborzu lub na Gliwickiej w Szymocicach? Zgłoś się na policję i pomóż funkcjonariuszom w przygotowaniu postępowania w tej sprawie.

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi postępowanie przygotowawcze, w sprawie zdarzenia drogowego – potrącenia pieszej – zaistniałego w dniu 16 grudnia 2013 roku około godziny 14:45 w miejscowości Racibórz na ulicy Korczaka. Drugim zdarzeniem, którego świadków policja również prosi o pomoc, było potrącenie pieszego, do którego doszło 10 grudnia 2013 roku na ul. Gliwickiej w Szymocicach ok. godz. 17:50.

–  W związku z powyższym zwracamy się do osób, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje dotyczące przedmiotowego wypadku o kontakt telefoniczny lub osobisty z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu przy ulicy Bosackiej 42 lub pod numer tel. 997 lub 32/4594234. Każda informacja dotyczącą tego zdarzenia drogowego może okazać się cenna dla wyjaśnienia okoliczności sprawy – informuje policja.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również

- reklama -

Kryminalni odzyskali warty kilkaset tysięcy złotych łup

Wielki sukces raciborskiej policji. Funkcjonariuszom udał się zatrzymać mężczyznę związanego z kradzieżą wartej kilkaset tysięcy złotych ładowarki kołowej. Kradzieży dokonano w maju br. w Kuźni Raciborskiej.

O bohaterze z Tworkowa mówi cały świat! [WIDEO]

Grzegorz Pączko pochodzi z Kietrza, mieszka w Tworkowie, pracuje na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach. O byłym policjancie mówi cały świat. Wszystko za sprawą refleksu i sprawności, dzięki którym uratował chłopca…

Pracownicy marketów handlowych też powinni zdążyć na wigilię

Przewodniczący "Solidarności" Piotr Duda apeluje do sieci handlowych aby ograniczyły czas pracy sklepów w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia, tak aby ekspedientki, kasjerki i magazynierki mogły zdążyć  z przygotowaniem wieczerzy.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-
 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here