Kryminalni odzyskali warty kilkaset tysięcy złotych łup

0

Wielki sukces raciborskiej policji. Funkcjonariuszom udał się zatrzymać mężczyznę związanego z kradzieżą wartej kilkaset tysięcy złotych ładowarki kołowej. Kradzieży dokonano w maju br. w Kuźni Raciborskiej.

Zarzut paserstwa usłyszał w dniu 19 grudnia 2013 roku 37-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego. Raciborscy kryminalni w związku z prowadzonymi czynnościami operacyjnymi związanymi z kradzieżą ładowarki kołowej o wartości kilkuset tysięcy złotych, do której doszło w maju 2013 roku na terenie Kuźni Raciborskiej, trafnie wytypowali i zatrzymali w dniu 18 grudnia 2013 roku osobę związaną z tym przestępstwem.

Mężczyzna to 37-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego. Ponadto sukcesem kryminalnych było ustalenie miejsca, w którym obecnie znajduję się skradziona ładowarka oraz zabezpieczenie jej. Teraz 37-latek w więzieniu może spędzić nawet 5 lat. Sprawa ma charakter rozwojowy i nie wykluczone są dalsze zatrzymania w sprawie.

publ. /żet/
fot. (mini): mascus.pl
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

Pijani złodzieje zatrzymani na Opawskiej

Raciborska policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy w czasie weekendu dokonali kradzieży narzędzi na Opawskiej. Mężczyźni byli pijani. Pijani złodzieje na Opawskiej – szczegóły>>>

Rowerzysta potrącił pieszą na Wojska Polskiego [ZDJĘCIA]

Potrącenie na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego w Raciborzu. Rowerzysta wjechał we wchodzącą na przejście dla pieszych kobietę, która została przewieziona do szpitala. Potrącenie na Wojska Polskiego – zdjęcia>>

 

Kłusownik zatrzymany w Ponięcicach

Strażnik koła łowieckiego w Ponięcicach zatrzymał kłusownika, który zasadził się na sarny… Myśliwy powiadomił o zatrzymaniu mężczyzny policję. Kłusownik odławiał zwierzęta w okrutny sposób.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here