Przedszkolaki z Ostroga spotkały się z wróżkami [ZDJĘCIA]

W najnowszej odsłonie cyklu spotkań "Czytanie na dywanie" najmłodsza grupa dzieci z Przedszkola nr 24 została zaproszona do wspólnej zabawy przez trzy wróżki – wróżkę Zieloną, Kwiatową oraz Uśmiechu.

Dzieci z Przedszkola nr 24 na Ostrogu wzięły udział w kolejnej odsłonie "Czytania na dywanie". Razem z wróżkami – i z pomocą magicznej różdżki i kuli – wyczarowano kolejne, udane spotkanie z bajką.

- reklama -

"Roztrzepana wróżka Rozalka" oraz "Wielka miłość Wiolinki" to tytuły bajek wylosowanych z magicznej szkatułki opowieści wróżki Zielonej, które przedszkolaki wysłuchały z należnym skupieniem. Po głośnym czytaniu dzieci zaśpiewały w podzięce dwie świąteczne piosenki, by następnie zająć się kolorowaniem postaci bohaterek spotkania. Na koniec wróżki wyczarowały słodkie poczęstunek dla każdego dziecka. Temat kolejnego spotkanie pozostaje tajemnicą – uchylono jedynie rąbka tajemnicy na tyle, by dzieci miały pewność, że znów będą się dobrze bawić.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

It’s Father Christmas, czyli po angielsku w bibliotece

W raciborskiej bibliotece odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu "Cała Polska czyta dzieciom po angielsku". Gościem był sam… Father Christmas. Racibórz biblioteka – It's Father Christmas – zdjęcia>>>

 

"Płonie gwiazda nad Betlejem" w raciborskiej bibliotece

Tegoroczny XII Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd zgromadził rekordową ilość przedszkoli. 41 przedszkolaków z 14 raciborskich przedszkoli prezentowało polskie kolędy pielęgnując tym samym tradycję kolędowania.

„Le Petit Nicolas na Kasprowicza”

Piątkowe popołudnie należało w Bibliotece przy Kasprowicza do Mikołajka, rezolutnego bohatera książek Sempe i Goscinnego. Razem z zaproszonymi dziećmi celebrowano tego dnia jego imieniny, poznając przy okazji ojczyznę le petit Nicolas.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here