Zarzut zabójstwa i areszt dla nożownika z Rudzkiej

1

25 lat lub dożywocie – tyle grozi 40-letniemu mężczyźnie, który w sobotę podczas libacji alkoholowej w jednym z mieszkań na Ostrogu śmiertelnie ranił 52-letniego współbiesiadnika. Prokuratura postawiła mu zarzut zabójstwa.

 

- reklama -

 

 

Dziś Sąd Rejonowy na podstawie zebranych materiałów na wniosek Prokuratora Rejonowego w Raciborzu wobec 40-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Zatrzymany mężczyzna to osoba, która ugodziła nożem w klatkę piersiową 52-letniego mieszkańca Raciborza powodują u niego ranę kłutą, która spowodowała silny krwotok, a następnie jego zgon. Do zdarzenia doszło około godz. 5.00 rano 28 grudnia w Raciborzu na ul. Rudzkiej. Dzięki szybkiej reakcji raciborskich stróży prawa sprawca został zatrzymany na miejscu przestępstwa. Mężczyźnie grozi nawet 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

/ps/

 

 ———————————————

 

zobacz także:

 

Na ciele ofiary stwierdzono rany kłute. Policjanci wraz z ratownikami zwłoki ujawnili w sobotę rano w jednym z mieszkań przy ulicy Rudzkiej w Raciborzu. Zatrzymano 2 osoby, które przebywały w mieszkaniu.

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Ile zła i parszywych ludzi na świecie jest – to jest jakaś masakra. I to w takim spokojnym Raciborzu. Aż strach pomyśleć ile takich sytuacji ma miejsce w większych miastach, ale się o tym nie mówi.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here