Gala Przedsiębiorców 2014 w Pietrowicach Wielkich [ZDJĘCIA]

6

Biznes to filar każdego samorządu, biznes to pracodawcy, biznes to podatnicy… Pamiętają o tym w Pietrowicach Wielkich. Biznes w Pietrowicach Wielkich stanowi wzór do naśladowania – podkreślił w czasie Gali Przedsiębiorców 2014 w Pietrowicach Wielkich wójt gminy Andrzej Wawrzynek. Trzeba przyznać, że na dorocznym balu nie zabrakowało niczego: biznesmeni, rozrywka, piękne kobiety, znane osobistości…

- reklama -

Wśród honorowych gości wieczoru znaleźli się m. in. europoseł Bogdan Marcinkiewcz, wiceminister infrastruktury i rozwoju Adam Zdziebło, poseł na Sejm RP Henryk Siedlaczek a także prezes WFOŚiGW w Katowicach Gabriela Lenartowicz. W czasie swego przemówienia wójt Wawrzynek podkreślił, że biznes to pracodawcy, miejsca pracy – filar samorządu. Wtórował mu Przewodniczący Rady Gminy Henryk Marcinek, pomysłodawca gali dodając, że źródła dobrych relacji pomiędzy samorządem i biznesem tkwią we wzajemnym zrozumieniu, uwzględnianiu postulatów i… nieprzeszkadzaniu.
Tradycyjnie podczas gali wręczono statuetki w kategoriach:
Nowy Inwestor – Marta i Werner Nowakowie z Żerdzin (gospodarstwo zainwestowało w nowoczesną chlewnię),
Prężne Gospodarstwo – Agnieszka i Tomasz Błachutowie (w swoim gospodarstwie wybudowali nowoczesną oborę i dojarnię),
Solidny Produkt/Usługa – firma Bitt s.c. Jarosława Popławskiego i Kariny Stefaniszyn (spółka zbudowała market w Pietrowicach Wielkich)

Eko nagroda WFOŚiGW w Katowicach powędrowała do Artura Gincla z Makowa, który zainwestował w ekologiczny system dostarczania ciepła i wody do upraw roślin.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Radni usłyszeli:musicie mieć cel, 10 000 nowych miejsc pracy

Biznes chce być prowadzony za rękę. Radni mądrzejsi, ale czy wiedza zostanie wykorzystana?

Racibórz solidarny z Ukrainą [ZDJĘCIA]

Transparent z napisem "Niezależna Ukraina" mogą zobaczyć wszyscy kierowcy jadący ul. Bosacką.

Szaleństwo zumby w SP8. Tańczyły w szczytnym celu [ZDJĘCIA]

Dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony dla Domu Samotnej Matki "MAJA".

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Taka „Gala” rzecz fajna – pokazuje, że lokalna przedsiębiorczość też ma rację bytu i potrafi całkiem dobrze funkcjonować.
    Co do fotek (nie mylić ze zdjęciami) , 2/3 powyższych nie wnosi nic ciekawego i można by sobie darować ich publikację. Czasami po zrobieniu słabego zdjęcia lepiej go nie pokazywać. Reporterka to ciężki kawałek chleba…

  2. Do „monek” i „gosc”. Panowie, zazdrościć? Czego? Takich fotek? Tak się składa, że w życiu sporo zdjęć zrobiłem (także tych na których się zarabia) i posiadane doświadczenie pozwala mi odróżnić zdjęcie od zwykłego „pstryka”. W moim wieku udowadniać już nikomu nic, na szczęście, nie muszę.
    Na koniec. Panowie, lekka doza krytycyzmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła – nikogo nie obrażam. Byłoby mi również miło jeśli komentujący trzymaliby się zasad polskiej pisowni. Żyjemy przecież w Polsce…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here