Wręczenie „Super Pantofelka” – co jeszcze w ten weekend?

0

Spektakl "Jezioro Łabędzie", koncert Artura Gadowskiego, koncert "Brunetki, blondynki" i wiele innych imprez.

14 marca: Spektakl "Jezioro Łabędzie" w Raciborzu

W piątek, 14 marca o godz. 19.00 w Raciborskim Centrum Kultury będzie można obejrzeć spektakl "Jezioro Łabędzie" w wykonaniu Royal Russian Ballet. Bilety w cenie 90 i 100 zł. "Jezioro Łabędzie" to nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką ponadczasowa historia miłosna – z muzyką o wpadającej w ucho melodyce, rozlewnej kantylenie, podkreślającej baśniowy klimat akcji – cieszy się ogromnym i wciąż nieprzemijającym powodzeniem wśród wielu pokoleń widzów.

- reklama -

 

 

 

14 marca: Recital Kuby Michalskiego w bibliotece

W piątek, 14 marca o godz. 18.00 przy ul. Kasprowicza 12 w Raciborzu odbędzie się recital Kuby Michalskiego, który będzie śpiewał piosenki Jacka Kaczmarskiego. Koncert odbędzie się z okazji 10. rocznicy śmierci tego artysty.

15 marca: Koncert "Brunetki, blondynki" w MOKSiR

W sobotę, 15 marca o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej będzie można usłyszeć światowe przeboje operetkowe. Odbędzie się tam bowiem koncert "Brunetki, blondynki". Bilety w cenie 30 zł.

15 marca: Forum Kobiet wręczy "Super Pantofelka"

Kandydatów znamy od dawna, ale laureata poznamy dopiero 15 marca. Uroczystość odbędzie się o godzinie 17.00 na Zamku Piastowskim. Ośmiu dotychczasowych laureatów nagrody "Pantofelek" dostało nominacje do "Super Pantofelka". Wśród nominowanych znajdują się: Lucyna Rajczykowska, Alfred Malcharczyk, Siostra Antonia, Maria Skora, Czesława Kordyaczny, Teresa Szymańska, Teresa Neblik i Krystyna Lamczyk. Laureata wyłoniono w drodze głosowania internetowego, które odbyło się na łamach portalu raciborz.com.pl. Później zweryfikowało je jury, które zdecydowało o tym, komu przyznać tegoroczną, specjalną statuetkę. Podczas uroczystej gali obejrzeć będzie można program artystyczny przygotowany przez wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury. Na scenie zobaczymy również aktorkę, Marię Meyer.

 

Patronat medialny sprawują:

  

 

15 marca: Halowy turniej piłki nożnej trampkarzy

W sobotę, 15 marca o godz. 8.45 w hali sportowej w Kuźni Raciborskiej odbędzie się XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy Starszych o Puchar Starosty Raciborskiego. W turnieju, który organizuje KS Stal Kuźnia Raciborska, udział weźmie osiem drużyn.

15 marca: Koncert Gadowskiego w After Dark Brooklyn

W sobotę, 15 marca o godz. 21.00 w klubie After Dark Brooklyn w Raciborzu odbędzie się koncert Artura Gadowskiego (zespół IRA) i Huberta Kozery. Bilety w cenie 15 zł.

 

 

 

15 marca: Turniej Brydża o Puchar Prezydenta Miasta

W sobotę, 15 marca o godz. 9.00 w sali klubowej Wodzisławskiego Centrum Kultury odbędzie się Turniej Brydża o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego.

15 marca: Msza z okazji 226. rocznicy urodzin Eichendorffa

W sobotę, 15 marca o godz. 15.00 w kościele parafialnym w Łubowicach odbędzie się msza św. z okazji 226. rocznicy urodzin J. von Eichendorffa.

15 marca: Spektakl "Tygrys Pietrek" w RCK

W sobotę, 15 marca o godz. 16.00 na scenie Raciborskiego Centrum Kultury obejrzeć będzie można spektakl pt. "Tygrys Pietrek" w wykonaniu Śląskiego Teatru Lalki i Aktora "Ateneum". Bilety w cenie 15 zł.

 

 

16 marca: Koncert Jacka Silskiego w MOK

W niedzielę, 16 marca o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbędzie się koncert Jacka Silskiego promujący nową płytę "Sercem do serc". Artysta wykona także swoje największe przeboje. Bilety w cenie 35 złotych.

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here