G5 na obozie narciarskim w Czechach

1

Od 10. do 14. marca 2014 roku młodzież z Gimnazjum Nr 5 w Raciborzu, jak co roku, brała udział w wymianie międzynarodowej ze szkołą z Chotebora w Czechach. Tym razem spotkanie odbyło się w przepięknej górskiej miejscowości w Czechach – Ostavicy. Celem wyjazdu, oprócz międzynarodowej integracji i wymiany doświadczeń, była także nauka oraz doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie. Mimo początkowych obaw związanych z warunkami narciarskimi, obóz okazał się bardzo udany. Uczniowie, pod okiem instruktorów narciarskich, spędzali na stoku po 5 godzin dziennie. Trudno się dziwić, zwłaszcza, że dobrej zabawie towarzyszyły piękne widoki i słońce, którego nie brakowało ani przez chwilę.

Po aktywnie spędzonym dniu była okazja zregenerować siły w aquaparku. Wieczory z kolei mijały na grach i zabawach integracyjnych oraz wspólnym oglądaniu zdjęć.


Pięć dni międzynarodowej wyprawy minęło bardzo szybko i przyjemnie. Już nie możemy doczekać się wyjazdu nad morze, bowiem na przełomie maja i czerwca nasi przyjaciele z Czech przyjadą do Polski i wspólnie spędzimy 5 dni w Międzyzdrojach!

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here