Wizyta Franklina

0

Dzień 14. 03. 2014r. nasze przedszkolaki z Przedszkola Nr 24 w Raciborzu na długo zapamiętają. A to dlatego, że zawitał do dzieci niezwykły gość o imieniu – FRANKLIN – zielony żółw. Dzieciaki z niedowierzeniem ale i z radością przywitały gościa, którego znają z filmów animowanych i książeczek, które przez cały tydzień czytały panie nauczycielki w swoich grupach.
Dzieci mogły go osobiście dotknąć, pogłaskać, przytulić się do Franklina, zadać pytania. Każdy był zachwycony. Franklin opowiedział im o sobie sporo ciekawostek, a później zaprosił dzieci do wspólnej lektury. Wszyscy słuchali z wielką uwagą.
Na koniec zrobiono pamiątkowe zdjęcia z Franklinem, a nasz gość każdemu przedszkolakowi rozdał karty ze swoją podobizną i słodycze.
Była to niezwykła wizyta, było nam miło gościć Franklina. Nasze przedszkolaki były bardzo szczęśliwe i na do widzenia podziękowały Franklinowi za przybycie i zaprosiły ponownie.
opr. M. Małczok

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here