Dni otwarte w raciborskim aquaparku

1

Już tylko nieco ponad miesiąc do otwarcia H2Ostróg. Zanim jednak to się stanie, prezydent zaprosi delegacje, oficjeli i mieszkańców do obejrzenia obiektu od środka.

 

- reklama -

 

 

Zwiedzanie to część promocji krytej pływalni. Prezydent chce, by jak najwięcej potencjalnych klientów przekonało się na własne oczy czy warto wydać pieniądze na bilety.

 

Zwiedzanie zaplanowano w ten sposób, że jednocześnie wejdą przedstawiciele poszczególnych grup zawodowych, społecznych, etc. I tak jako pierwsi 31 marca obiekt zobaczą prezydenci, burmistrzowie i wójtowie ościennych miejscowości, nie tylko z terenu powiatu. 1 kwietnia zaproszono instytucje i zakłady pracy oraz przedstawicieli szkół podległych powiatowi raciborskiemu. Dzień później do H2Ostróg wejdą radni powiatowi i miejscy. Na 3 kwietnia zaplanowano zwiedzanie przedstawicieli placówek oświatowych podległych miastu, na 4 zaś – stowarzyszenia.

 

Mieszkańcy Raciborza zostaną wpuszczeni 21 kwietnia, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Zwiedzanie zaplanowano w godz. 12.00 – 17.00.

 

/ps/

 

 ————————————

 

zobacz także:

 

H2Ostróg rozpoczął rekrutację ratowników

Ośrodek Sportu i Rekreacji poszukuje ratowników wodnych do pracy w otwierającej się w maju krytej pływalni H2Ostróg.

 

 

Zdjęcia aquaparku. Pierwsza wizyta w środku

– To jest miś na miarę naszych możliwości – cytatem z Barei podsumowuje będącą na finiszu budowę Mirosław Lenk. Prezydent i dyrektorzy OSiR pochwalili się aquaparkiem. [zdjęcia..]

 

 

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Komunistyczne nawyki pozostały. Wypadałoby wpierw otwarty dzień dla mieszkańców zrobić a nie miejscowych bonzów. W tym mieście nic do przodu, jakby czas tu się zatrzymał ” Naród ma cierpliwoe w kolejce czekać i patrzeć oraz podziwiać, jak władza śmietankę spija” A co to za zwyczaj wpierw ci potem tamci wspolnie nie mogą zwiedzac? Co to z innej gliny są. Pałac prezydencki w Warszwie tłumy zwiedzają i nikt tam nie dzieli ich na radnych, nauczyciel, dyrektorów instytucji.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here